Προς το περιεχόμενο

Καινούργιο κουτί !!!


mrmariosgta4

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα μέλη του Insomnia ο ξάδερφος μου θέλει να αγοράσει ένα καινούργιο κουτί για το PC.

 

Το Bugdet που διαθέτει είναι μέχρι 70 ευρώ (δεν μπορεί να διαθέσει παραπάνω χρήματα)

 

Θέλει να έχει καλό airflow ώστε να μην ζεσταίνεται,να έχει χώρο για μια μελλοντική αναβάθμιση κάρτας γραφικών αλλά και επίσης να έχει τουλάχιστον 4 ανεμιστήρες ήδη εγκατεστημένους μέσα στο κουτί :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καλύτερο κουτί σε αυτά τα χρήματα είναι αυτό: http://www.skroutz.gr/s/1930645/Lepa-LPC302.html?keyphrase=lepa+lpc Νομίζω έχει 3 εγκατεστημένους ανεμηστήρες, αλλά είναι αρκετοί. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χειρότερο απ'όσα έχουν αναφερθεί έως τώρα. Αλλά ανήκει και σε άλλη κατηγορία budget προφανώς. Απλά εφόσον δίνει μέχρι 70, κρίμα να μην πάει σε coolermaster/lepa. Αξίζουν τη διαφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μεγαλύτερο χώρο, καλύτερη ποιότητα κατασκευής, καλύτερο airflow + περισσότερα εγκατεστημένα ανεμηστηράκια, πολύ ανώτερες δυνατότητες για καλό cable management. Και η εμφάνιση που είναι υποκειμενική.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο. Στο μυαλό μου είχα το advanced που είχα πολύ πρόσφατα κοιτάξει και από προσωπικό ενδιαφέρον. Μιας κι εγώ ανάμεσα σε lepa και στο advanced είμαι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω πριν 2 μηνες πηρα το απλο, απλα μετα απο καποια χρηση καταλαβα οτι σιγουρα θελει αλλους δυο ανεμιστηρες μπροστα. Σε γενικες γραμμες μια χαρα κουτακι ειναι. Και χωρους εχει, καλη κατασκευη και το cable management ειναι ευκολο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμ μέχρι 70 είπες και σου δείχνουν ακριβότερο  :)

 

Καλό είναι το zalman.Έχε υπόψη σου και τα μεταφορικά+αντ/βολη.Εγώ το lepa θα κοιτούσα αλλά είναι και τα μεταφορικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...