Προς το περιεχόμενο

Εργασία σε Java


VagosM

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λεω να μαζευτουμε 5 νοματαιοι και να φτιαξουμε ενα site, illdoitforyou.gr με paypal/skrill μηνιαια συνδρομη.

 

Ολες τις γλωσσες.

 

Μη γελατε ρε μλκς σοβαρα μιλαω

 

Bitcoin καλύτερα στο paypal θα φαμε chargeback σίγουρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 36
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Θα αναφέρω ένα περιστατικό που μου έτυχε πριν χρόνια εδώ, με αφορμή αυτά που διάβασα στα τελ. 5-6 ποστ:

 

Δέχτηκα ένα πμ από συμφορουμίτη και μάλιστα την ώρα που ήμουν online. Δεν είχε πολλά ποστ, νομίζω 1-2 στο προφίλ του. Στο πμ μου έγραφε ότι θέλει τη βοήθειά μου σε αντίστοιχη εργασία java (δεν ξέρω πώς ήξερε ότι ξέρω τα βασικά σε java, το μυαλό μου πήγε κατ' ευθείαν σε φοιτητές τύπου "στείλτε μου την εργασία τσάμπα,ολόκληρη και γρήγορα!" ).

Του απαντώ να στείλει την εργασία, τις απορίες και τι δε μπορεί να κάνει.

Αμέσως μου έστειλε μία εργασία, κώδικα περίπου 150 γραμμές αν θυμάμαι καλά και είχε πρόβλημα τύπου String[ ][ ] και δε μπορούσε να διαπεράσει τον πίνακα και 1-2 απορίες ακόμα.

Θυσίασα με χαρά από το χρόνο μου, γιατί ήξερα ότι προσπάθησε και δεν περίμενε τίποτα έτοιμο.

 

Οπότε καλό είναι να προσπαθούμε και μετά να ζητάμε βοήθεια.

 

@ Predatorill : Με καλούτσικες τιμές, δε θα μείνεις ποτέ χωρίς δουλειά. Στανταράκι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Lanike71 μηνιαια συνδρομη με limits ανα τιμη, 3-4 κατηγοριες.

 

Κατηγορια 1 μεχρι 150 γραμμες 2 ασκησεις το μηνα

...

κατηγορια 4 μεχρι 700 γραμμες 6 ασκησεις το μηνα.

 

Τιμες φοιτητικες. Δε ξερω βεβαια και το ρυθμο εργασιων ανα μηνα που ζηταει το ιδρυμα. Δε θα μαζεψεις 1000 ατομα το μηνα;

 

Ομαδα 5-6 ατομων μια γλωσσα ο καθενας. 3€/μηνα 3000/6 = 500€ το ατομο, μια χαρα βγαινει το νοικι, ή το πας αναλογα τη ζητηση, δηλαδη ο java αμα πηξει στην ασκηση θα παρει αναλογικα περισσοτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεω να μαζευτουμε 5 νοματαιοι και να φτιαξουμε ενα site, illdoitforyou.gr με paypal/skrill μηνιαια συνδρομη.

 

Ολες τις γλωσσες.

 

Μη γελατε ρε μλκς σοβαρα μιλαω

 

Εγώ μέσα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν καλώ τις εντολές στο main program δεν δουλεύει τίποτα.. Είμαι πιο κάτω από αρχάρια και έχω προσπαθήσει πολύ.. Απλώς δεν έχω πολύ χρόνο να το ξαναδουλεψω μόνη μου.. 

Ανέβασε και τον κώδικα. Αν είναι κατι απλό θα λυνεται ευκολα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...
Στις 30/5/2017 στις 8:46 ΜΜ, Kercyn είπε

Άμα θες από κάποιον να σου κάνει μια δουλειά, τον πληρώνεις. Αφού λοιπόν ο χρόνος σου είναι πολύ πολύτιμος για να σπαταληθεί στις εργασίες της σχολής σου, τότε θα πρέπει να πληρώσεις κάποιον άλλον για να σπαταλήσει το δικό του. Δηλαδή συγγνώμη κιόλας, τι περιμένεις; Όταν πας το αυτοκίνητό σου στο συνεργείο ή καλείς έναν ηλεκτρολόγο στο σπίτι δεν πληρώνεις; Άλλο να ζητάς βοήθεια σε κάτι συγκεκριμένο και άλλο να ζητάς από κάποιον να δουλέψει τζάμπα για σένα.

Εγω που ειμαι διατεθημενος να πληρωσω υπαρχει περιπτωση να βρεθει απαντηση και να μου σταλθει οπως κι εγω θα κανω με τα χρηματα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 29/5/2017 στις 11:30 ΜΜ, cpttony είπε

Που ακριβώς θέλεις την βοήθεια? Η άσκηση φαίνεται απλή.

Καλησπέρα σας. Μήπως μπορεί να βρεθεί η λύση της παραπάνω άσκησης, επείγει για εργασία στο μάθημα Αντικειμενοστραφής Προγραμματισμός. Αν βρεθεί λύση πληρώνω και το αντίτιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...