Προς το περιεχόμενο

Που μπορώ να ανεβάσω σελίδα ?


dhmhtrhs

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους.

Θα ήθελα την βοήθεια σας σε ένα μικρό πρόβλημα που έχω.

έχω φτιάξη μια σελίδα και θέλω να την ανεβάσω στο ιντερνετ.

Ξέρετε καμιά εταιρία καλή,ξένη η ελληνική να μου προτείνετε (δωρεάν να είναι βέβαια).

Και το πιο σπουδαίο : Πως μπορώ να βάλλω την σελίδα αυτήν σε μηχανή αναζήτησης,τη πρέπει να κάνω ?

Η αν Ξέρετε καμιά καλή σελίδα που μπορεί να την βάλει αυτόματα η να λεει τη πρέπει να κάνουμε στο θέμα αυτό.

Ελπίζω να βοηθήσετε.

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη σελιδα σου μπορεις να την ανεβασεις στο πασιγνωστο http://www.geocities.com. Σιγουρα ομως υπαρχουν καλυτερες υπηρεσιες free hosting, τις οποιες ας τις προτεινει καποιος αλλος γιατι εγω δε γνωριζω :lol:

 

Tωρα για να υποβαλεις τη σελιδα σου σε μηχανη αναζητησης, ξεκινα απο το Google. Πήγαινε εδώ κατω κατω στη σελιδα.

Υπαρχουν πολλα "κολπακια" για να ανεβασεις ψηλα τη σελιδα σου στη λιστα με τα αποτελεσματα της αναζητησης στις μηχανες (page rank).

Προσεξε τον τιτλο της σελιδας σου, να δηλωσεις πολλες λεξεις κλειδια για τη σελιδα (οχι πααααρα πολλες) κλπ.

Σκεψου ως χρηστης. Τι λεξεις θα επρεπε να βαλει καποιος σε μια μηχανη αναζητησης για να φτασει τελικα στη σελιδα σου? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όμως ενώ δίνει 50mb χώρο, εμένα δεν μου φτάνουν για αυτήν την σελίδα που Έχω.

μπορώ να κάνω καινούργια σελίδα στην εταιρία αυτήν, και με δεσμό της πρώτης σελίδας μου, να συνεχίζω στην δεύτερη ?

Ξέρει κανείς να μου πει καμία λύση ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...