Προς το περιεχόμενο

επιλογή tablet


marksk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μετά από πολύ ψάξιμο είχα καταλήξει για κανένα Pipo m6 η onda v972 αλλά διαβάζω για προβλήματα σε διάφορα forum με τις οθόνες με το wifi και άλλα πολλά.

μήπως να πάρω κανένα galaxy note να έχω το κεφάλι μου ήσυχο; 

πείτε καμιά ιδέα

κανείς που να έχει κανένα από τα παραπάνω να βοηθήσει  

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Μετά από πολύ ψάξιμο είχα καταλήξει για κανένα Pipo m6 η onda v972 αλλά διαβάζω για προβλήματα σε διάφορα forum με τις οθόνες με το wifi και άλλα πολλά.</p>

<p>μήπως να πάρω κανένα galaxy note να έχω το κεφάλι μου ήσυχο; </p>

<p>πείτε καμιά ιδέα</p>

<p>κανείς που να έχει κανένα από τα παραπάνω να βοηθήσει  </p>

<p> </p>

 

Εγω απο βδομαδα θα παραγγειλω το note 10.1 σε ασπρο στα 380 ευρο με μεταφορικα.Χιλιες φορες να εχεις το κεφαλι σου ησυχο σε περιπτωση που παθει κατι και να σου ερθει σε 3-4 μερες παρα με τους κινεζους που ολο προβληματα διαβαζω.

 

Επειτα το note με το πενακι ειναι αλλη κλαση οπως και η ποιοτητα του ανωτερη απο τα κινεζικα.Η οθονη του που ειναι 720p δεν ενοχλει καθολου.Τωρα αν κρατας το tablet στα 10 εκατοστα τοτε ναι θα φαινονται και τα pixels.

 

Sent from my u8800pro using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

tablet z είναι εγγύηση καθώς είναι στα 10  καλύτερα στον κόσμο από ότι διαβάζω ...και δεν έχει κανένα πρόβλημα ούτε με wi-fi ούτε με οθόνη και είναι αδιάβροχο . Βέβαια δεν ξέρω και τι budget διαθέτεις......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα κάνω εγώ μια πρόταση. Μπες στο ebay και παρε ενα TouchPad. Τα δίνουν χώμα και είναι αρκετά Futureproof. Και ας μην ξεχνάμε πως πιο πρωτοποριακή πλατφόρμα απο το WebOS δεν εχει υπάρξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα κάνω εγώ μια πρόταση. Μπες στο ebay και παρε ενα TouchPad. Τα δίνουν χώμα και είναι αρκετά Futureproof. Και ας μην ξεχνάμε πως πιο πρωτοποριακή πλατφόρμα απο το WebOS δεν εχει υπάρξει.

και περνει και android

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...