Προς το περιεχόμενο

Αντιστοιχο προγραμμα μονταζ - επεξαργασια σαν το power director 11


alixalia

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γειας σας παιδια. Επειδη μου εχει ληξει το power director 11 που χα κατεβασει απο το ιντερνετ ,γνωριζεται αλλα προγραμματα αντιστοιχα καλα οπως το director ? Σας ευχαριστω

Μικές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Φίλε σαν το director δεν έχει !

Η εμπειρία μου

Επειδή έψαχνα και εγώ διάφορα πριν κάνα 2 μήνο διαπίστωσα ότι αν θέλεις κάτι ελαφρύ και εύκολο στην χρήση είναι  μονόδρομος ...τα υπόλοιπα ( πχ. πρεμιερ που θεωρώ καλύτερο βέβαια ) θέλουν αρκετές παραπάνω ώρες εκμαθήσεις και μάλιστα εγώ δεν είδα διαφορά στο τελικό αποτέλεσμα , αφού ξέρεις αυτό...μην αλλάξεις δεν αξίζει τον κόπο (εκτός αν δεν θέλεις ερασιτεχνικά βίντεο αλλά το κάτι παραπάνω ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το Sony Vegas ειναι καλο, αν ξερεις τα βασικα δεν θα δυσκολευτεις

 

Αποστολή από το LG-P500 με τη χρήση Insomnia App

 

Eμένα το απλό πακέτο του vegas που είναι κάπου 300mb μου φάνηκε λίγο χειρότερο από το director, στην χρήση βέβαια δεν έχει κάποια διαφορά είναι ίδια αλλά περίμενα περισσότερα π.χ. στο κομμάτι ''σταθεροποιήση εικόνας''κ.α.  και δεν μου τα έδωσε ( ουσιαστικά δεν είναι άσχημο απλά το αποτέλεσμα ήταν το ίδιο  ) με μόνη διαφορά στους χρόνους που θέλει το καθένα για επεξεργασία (σε θέμα ταχύτητας αν έχεις παλιότερο μηχάνημα δείχνει να είναι ελαφρύτερο το powerDirector ).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Proshow Producer (και η πιο ελαφριά εκδοχή του το Proshow Gold).

 

Για να 'μαι ειλικρινής το έχω μόνο εγκαταστήσει και έκανα μόνο μία βιαστική δοκιμή μόνο με φωτογραφίες. Έχω την αίσθηση πως είναι αξιόλογο.

 

Αν κάποιος το χρησιμοποιεί ήδη, ξέρει μήπως γιατί δεν απεικονίζει τους ελληνικούς χαρακτήρες στα ονόματα αρχείων και φακέλων και φαίνονται σαν ιερογλυφικά;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...