Προς το περιεχόμενο

[TV] toshiba 46'' 3d active smart tv @kotso, mediamarkt 599€


gr234567

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάρχουν και τα οικονομικότερα γυαλιά χωρίς επαναφορτιζόμενη (μια δεκάδα από δαύτες έχουν 1-2ε στο ebay)!

 

Δεν θα την χαρακτήριζα τρελή προσφορά παρ' όλα αυτά η τιμή είναι ελάχιστα κάτω του ανταγωνισμού!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχουν και τα οικονομικότερα γυαλιά χωρίς επαναφορτιζόμενη (μια δεκάδα από δαύτες έχουν 1-2ε στο ebay)!

 

Δεν θα την χαρακτήριζα τρελή προσφορά παρ' όλα αυτά η τιμή είναι ελάχιστα κάτω του ανταγωνισμού!!

 

μερσί, δεν ήξερα ότι τα active βγαίνουν χωρίς επαναφορτιζόμενες μπαταρίες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μερσί, δεν ήξερα ότι τα active βγαίνουν χωρίς επαναφορτιζόμενες μπαταρίες..

 

Έχω την 32tl933g και παίζουν μια χαρά! Μέχρι στιγμής δεν έχει χρειαστεί να τους αλλάξω μπαταρία αν και έχω πάρει μια 20άδα κουμπιά (μπαταρίες εεε!) για backup. Απλά ποιοτικώς δεν είναι και ότι καλύτερο. Θέλουν λίγο προσοχή.

 

Επίσης είναι πολύ πιθανό τα mm να δίνουν δώρο 1-2 ζευγάρια από αυτά τα γυαλιά. Έτσι είχε γίνει με την προσφορά της 32άρας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την 32tl933g και παίζουν μια χαρά! Μέχρι στιγμής δεν έχει χρειαστεί να τους αλλάξω μπαταρία αν και έχω πάρει μια 20άδα κουμπιά (μπαταρίες εεε!) για backup. Απλά ποιοτικώς δεν είναι και ότι καλύτερο. Θέλουν λίγο προσοχή.

 

Επίσης είναι πολύ πιθανό τα mm να δίνουν δώρο 1-2 ζευγάρια από αυτά τα γυαλιά. Έτσι είχε γίνει με την προσφορά της 32άρας.

Ισχύει. Την αγοράσαμε σήμερα από Media Markt και είχε δώρο 2 ζευγάρια γυαλιά. Δοκίμασα να ενεργοποιήσω το 3D σε κανονικό κανάλι και ήταν τραγικό. Κατεβάζω μία ταινία για να δω πως θα είναι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...