Προς το περιεχόμενο

επιλογή κάρτας ίντερνετ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα, θέλω να πάρω κάρτα για ασύρματο ίντερνετ ενόψει διακοπών, αλλά επειδή είμαι άσχετος με το θέμα θέλω τη βοήθεια σας. Το θέλω για απλή χρήση, όχι online gaming και τέτοια, και μόνο για ένα μήνα. Τί να επιλέξω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες τα διάφορα πακέτα που εχουν οι εταρίες (wind, vodafone, cosmotw) στο site του ποιο σε συμφέρει καλύτερα απο θέμα χρημάτων, πιστεύω ενα πακετάκι με 500mb θα εισαικομπλέ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.wind.gr/gr/gia-ton-idioti/kiniti/wind-mobile-broadband/oikonomika-programmata-horis-sumvolaio/απορία: στο πακέτο σύνδεσης χωρίς usb stick όταν λέει ενσωματωμένο μόντεμ τί εννοει? Σε λάπτοπ θα μπορώ να το βάλω ή θέλει απαραίτητα στικάκι?

 

Aν δεν χρειάζεσαι USB modem stick (αν έχεις για παράδειγμα ταμπλέτα με ενσωματωμένο modem), διάλεξε το απλό Πακέτο Σύνδεσης WIND Mobile Broadband μόνο με €14,90, που περιλαμβάνει 30 ημέρες δωρεάν Ιnternet αρχικό χρόνο πλοήγησης (έως 3GB χρήσης).

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα, θέλω να πάρω κάρτα για ασύρματο ίντερνετ ενόψει διακοπών, αλλά επειδή είμαι άσχετος με το θέμα θέλω τη βοήθεια σας. Το θέλω για απλή χρήση, όχι online gaming και τέτοια, και μόνο για ένα μήνα. Τί να επιλέξω?

επισης για να ειναι πιο κατανοητο καλο ειναι να λες καρτα για 3g/4g internet γιατι καποιος μπορει να καταλαβει οτι ψαχνεις wifi stick.ενημερωτικα και οχι κακοπροαιρετα.

στο θεμα μας τωρα.αν ξερεις ποια εταρεια εχει καλυψη εκει που θα πας ξεκινα με αυτην και ας ειναι λιγο πιο ακριβη.πχ η wind λεμε μπορει να ειναι φτηνη αλλα να μην πιανεις 3g εκει που θα πας.επισης να μην σε δεσμευει με συμβολαιο.

και κατι λιγο off topic.αν μπορεις μην παρεις τιποτα.πηγαινε διακοπες να χαλαρωσεις να ξεσκασεις απο αυτο που κανεις  καθημερινα.αν χρειαστεις καποια στιγμη τοσο πολυ το ιντερνετ για κατι σοβαρο πας και σε ενα ιντερνετ καφε.αυτο για να κανεις πραγματι διακοπες και οχι διακοπες πανω απο ενα pc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον έχεις δίκιο για την καρτα 3g/4g, απλά δεν είμαι καθόλου σχετικός.

 

δέν είναι για εμένα, για τους γονείς είναι το στικάκι ;)

Το ιδανικό για εμένα είναι για 10 μέρες να μήν έχω ούτε τηλεόραση στις διακοπές

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω της WInd είναι μια πολύ καλή επιλογή και κυρίως οικονομική

στανταρντ είναι η πιο φτηνή λύση, αν πιάνει στην περιοχή σου...

 

 

 

Το ιδανικό για εμένα είναι για 10 μέρες να μήν έχω ούτε τηλεόραση στις διακοπές

θα σου λεγα ότι η TV είναι πολύ χειρότερη από το ιντερνετ ;) καλές διακοπές  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον έχεις δίκιο για την καρτα 3g/4g, απλά δεν είμαι καθόλου σχετικός.

 

δέν είναι για εμένα, για τους γονείς είναι το στικάκι ;)

Το ιδανικό για εμένα είναι για 10 μέρες να μήν έχω ούτε τηλεόραση στις διακοπές

δεν πειραζει.δεν το ειπα για κακια ουτε για παρατηρηση.απλα οταν το διαβασα στην αρχη γρηγορα πηγε το μυαλο μου οτι εψαχνες wi fi stick για να πιανεις ασυρματα ιντερνετ.μετα που το διαβασα την δευτερη προταση  καταλαβα οτι ηταν για 3g.οκ απλα κοιτα ποια εταιρεια πιανει 3g εκει και μετα παρε κατι.μην κοιταξεις για την πιο φτηνη που αμα δεν εχει σημα τοτε δεν εχει νοημα.τα νευρα σου θα σπασεις.αλλα για να το δεις αυτο πρεπει να εχεις διαφορα κινητα με διαφορετικες εταιρειες και να εχουν 3g για να δεις ποια παιζει καλυτερα.

 

στανταρντ είναι η πιο φτηνή λύση, αν πιάνει στην περιοχή σου...

 

 

θα σου λεγα ότι η TV είναι πολύ χειρότερη από το ιντερνετ ;) καλές διακοπές   :)

πολυ σωστος για την δευτερη προταση.1000 φορες νετ παρα tv.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...