Προς το περιεχόμενο

Κατέβασμα από Mega Web TV


jimakoszs97

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας,

Μήπως γνωρίζει κανείς πως να κατεβάζω από το web tv του mega τα επεισόδια που ανεβάζουν;
Χρησιμοποιούσα το Stream Transport, αλλά το mega άλλαξε την έκδοση του jwplayer (νομίζω) που είχε τα επεισόδια στο web tv, και τώρα δεν μπορώ να τα κατεβάσω με το Stream Transport.
Εμένα το πρόβλημα είναι ότι από το Stream Transport δεν μπορώ να πατήσω το play στο επεισόδιο ώστε να το "πιάσει" το Stream Transport και να μπορέσει να το κατεβάσει.
Μπορείτε να δοκιμάσετε και εσείς με το Stream Transport και να μου πείτε αν σε εσάς γίνεται;
Μήπως ξέρει κανείς κάποιο άλλο πρόγραμμα με το οποίο να μπορώ να κατεβάσω από το web tv του mega;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΜΚΖ69PC, το δοκίμασα το Orbit αλλά δεν έγινε. Στο Orbit βάζεις το url και κατεβάζει το βιντεο. Στο mega όλα τα επεισόδια έχουν το ίδιο url και επιλέγεις από κάτω ποιο θες να δείς.

Gtr34, έψαξα αλλά δε βρήκα το κανάλι τους στο youtube. Σίγουρα έχουν; Ούτε στο site τους το έχουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΜΚΖ69PC, το δοκίμασα το Orbit αλλά δεν έγινε. Στο Orbit βάζεις το url και κατεβάζει το βιντεο. Στο mega όλα τα επεισόδια έχουν το ίδιο url και επιλέγεις από κάτω ποιο θες να δείς.

 

Gtr34, έψαξα αλλά δε βρήκα το κανάλι τους στο youtube. Σίγουρα έχουν; Ούτε στο site τους το έχουν.

Εδώ είσαι http://www.youtube.com/user/Megatvweb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α, του mega το κανάλι έλεγες; Εγώ νόμιζα του Stream Transport.
Όχι, δεν τις ανέβασαν στο youtube τις σειρές αυτές που θέλω.
Ευχαριστώ πάντως για τις απαντήσεις σας.

Αν ξέρει κανείς κάποιο άλλο πρόγραμμα για να κατεβάσω από το web tv του mega να το γράψει από κάτω. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...