Προς το περιεχόμενο

[Ram] Kingston Hyper X DDR3 8GB


gregori13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο την προσφορα που ειχε προσφατα το electro world παρελαβε κανεις ;

Γιατι εγω πηρα τηλ.  και μου ειπε οτι περιμενουν το προμηθευτη τους ακομη  !

Και αναφερουν και παραδοση εντος 7 εργασιμων ημερων  .

Απαραδεκτοι.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αναφέρουν παράδοση εντος 7 εργασιμων ημερων ειναι εντάξει απέναντι στον πελάτη γιατι αλλο να λέει άμεση παράδοση και να σου λένε περιμένουμε να μας φέρουν και αλλο μεσα σε καποιο διάστημα ημερών, αν περάσει αυτο το διάστημα τοτε μπορείς να κράξεις αβέρτα αφου δεν ειναι μεσα στο χρονοδιάγραμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αναφέρουν παράδοση εντος 7 εργασιμων ημερων ειναι εντάξει απέναντι στον πελάτη γιατι αλλο να λέει άμεση παράδοση και να σου λένε περιμένουμε να μας φέρουν και αλλο μεσα σε καποιο διάστημα ημερών, αν περάσει αυτο το διάστημα τοτε μπορείς να κράξεις αβέρτα αφου δεν ειναι μεσα στο χρονοδιάγραμα

το διαστημα των 7 ημερων περασε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν εχεις παραγγείλει και πέρασε αυτο το διάστημα τοτε οντως ειναι αδικαιολόγητοι , αν εχεις πληρώσει πιθανόν να μπορείς να ζητήσεις τα χρήματα σου πισω η καποιο πιστωτικό αν δεν εχεις πληρώσεις απλα αγνόησε τους αφου κανεις παράπονα και μην ξανα αγοράσεις απο εκει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mολις μου ηρθε mail 

"Σας ζητούμε συγνώμη για την καθυστέρηση της απάντησής μας.

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι το προϊόν θα σας αποσταλεί με εταιρεία ταχυμεταφορών (speedex) στις αρχές της επόμενης εβδομάδας."
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να πω ειναι σε εσενα τωρα αν μπορείς να περιμένεις αλλο , αφου έκανες παντως τοσο υπομονή παρτες την αλλη εβδομάδα και απλα μην ξανα ψωνίσεις απο εκει στο μέλλον

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...