Προς το περιεχόμενο

Περι φιλων στο facebook ..........


nikbel1998

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια θελω καποιον ή καποιους φιλουσ μου στο  facebook να μην τους βλεπουν οι αλλοι φιλοι μου ......γινεται και αν ναι πως ??????????????

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια θελω καποιον ή καποιους φιλουσ μου στο  facebook να μην τους βλεπουν οι αλλοι φιλοι μου ......γινεται και αν ναι πως ??????????????

ψαξε στο privacy settings του λογαριασμου, βαζεις "custom" περιεχομενο εκει που θες και αποκλειεις οποιους φιλους θες απ'το να βλεπουν το αντιστοιχο περιεχομενο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια θελω καποιον ή καποιους φιλουσ μου στο  facebook να μην τους βλεπουν οι αλλοι φιλοι μου ......γινεται και αν ναι πως ??????????????

Δεν μπορεις να το κανεις αυτο. (ΜΕΡΙΚΟΥΣ ΔΛΔ). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μονος τροπος ειναι να κλειδωσεις τους φιλους απο το να τους βλεπουν οι αλλοι. Αλλα... αν εχεις εναν/μια φιλο/η και δεν θες να τον βλεπει πχ η γυναικα σου , αν όμως τον/την κάνει add και η γυναίκα σου και γίνουν φίλοι, τοτε στο προφιλ της θα βλέπει σαν κοινό φίλο εσένα και στο προφίλ σου σαν κοινό/ή φίλη αυτόν/ήν. Οπότε θα κάνει τον συνειρμό...

 

 

Όπως τα είπα μου θύμησε λίγο :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βεβαίως και γίνεται πατάς Friends μετά πάνω δεξιά Edit -> Edit Privacy -> Only Me αλλά κανένας φίλος πλέον δέν θα βλέπει τους φίλους σου μόνο εσύ όταν είσαι συνδεδεμένος, για το άν θέλεις να κάνεις επιλογή κάποιων φίλων ώστε ειδικά αυτοί να μπορούν να δούν την friend list δέν το γνωρίζω άν κάποιος γνωρίζει ας μας πεί

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βεβαίως και γίνεται πατάς Friends μετά πάνω δεξιά Edit -> Edit Privacy -> Only Me αλλά κανένας φίλος πλέον δέν θα βλέπει τους φίλους σου μόνο εσύ όταν είσαι συνδεδεμένος, για το άν θέλεις να κάνεις επιλογή κάποιων φίλων ώστε ειδικά αυτοί να μπορούν να δούν την friend list δέν το γνωρίζω άν κάποιος γνωρίζει ας μας πεί

 

Δεν ειπε τα POST του.

Θελει ΜΕΡΙΚΟΙ απο τους ΦΙΛΟΥΣ του να μην μπορουν να δουν οτι εχει καποιους ΑΛΛΟΥΣ φιλους του.

Αυτο λεει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειπε τα POST του.

Θελει ΜΕΡΙΚΟΙ απο τους ΦΙΛΟΥΣ του να μην μπορουν να δουν οτι εχει καποιους ΑΛΛΟΥΣ φιλους του.

Αυτο λεει.

 

 

 

Το είχα καταλάβει τί είπε.

Το μόνο που μπορεί να κάνει απο αυτά που είναι γνωστά μέχρι τώρα είναι να κρύψει την λίστα των φίλων του στους φίλους του ώστε να εμφανίζονται μονάχα οι κοινοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια  ........Θελω 1 ή 2 ατομα να μην τους βλεπουν οι αλλοι φιλοι μου ή και κανενας  απο αυτους που κοιταζουν το προφιλ μου ......Αν μπορει καποιος αναλυτικα και στα Ελληνικα την επιλογη των μενου που θα πρεπει να κανω .........Σας ευχαριστω ολους ετσι και αλλιως ...........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια  ........Θελω 1 ή 2 ατομα να μην τους βλεπουν οι αλλοι φιλοι μου ή και κανενας  απο αυτους που κοιταζουν το προφιλ μου ......Αν μπορει καποιος αναλυτικα και στα Ελληνικα την επιλογη των μενου που θα πρεπει να κανω .........Σας ευχαριστω ολους ετσι και αλλιως ...........

 

Αυτο που ειπα απο την αρχη.. Αυτο που θελεις ΔΕΝ γινεται.

Θα πρεπει ο ενας απο τους 2 να εχει κανει block τον αλλο..

Εσυ δεν μπορεις να το κανεις αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...