Προς το περιεχόμενο

Κινητο μεχρι 350e


bagelismar

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια ψαχνει ενας φιλος μου ενα κινητο μεχρι 350e δεν εχει ουτε ευρo για παραπανω  :) . Μηπως μπορειται να με βοηθισετε να δωσετε καμια προταση σε αυτα τα λεφτα? Εγω εχω το Note II κ ειμαι ευχαριστημενος αλλα αυτοσ θελει με 5 ιντσες τι μου προτινετε? Κ μεταχειρισμενα οπως π.χ το xperia Z τωρα πουλιεται σε αυτα τα λεφτα εδο μεσα. Σας ευχαριστω πολυ περιμενω προτασεις  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτα τα χρηματα θα σου προτεινα η Nexus 4 η Galaxy S3.Το πρωτο εχει 2GB RAM αλλα του λειπει η επεκτασιμη μνημη.Το δευτερο εχει 1GB RAM αλλα επεκτασιμη μνημη.Διαλεγεις και περνεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

K εμενα με το nexus αυτό με προβληματίζει το θέμα μνήμης gt είδη στην κάρτα m έχω 10gb φωτό k αλλα 4-5 τραγούδια οποτε πάει η 16gb του nexus... :/ Για το s3 συμφωνώ ότι είναι καλή επιλογή αλλα είδα το p.x το xperia Z εδώ μέσα πουλιέται στα 350 οποτε αυτο δεν είναι μια καλύτερη επιλογή? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

K εμενα με το nexus αυτό με προβληματίζει το θέμα μνήμης gt είδη στην κάρτα m έχω 10gb φωτό k αλλα 4-5 τραγούδια οποτε πάει η 16gb του nexus... :/ Για το s3 συμφωνώ ότι είναι καλή επιλογή αλλα είδα το p.x το xperia Z εδώ μέσα πουλιέται στα 350 οποτε αυτο δεν είναι μια καλύτερη επιλογή?

Σε καλη κατασταση φυσικα και ειναι καλη επιλογη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...