Προς το περιεχόμενο

αλλαγή τράπεζας


vrwmiaris

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λεπον παιδιά έχω ένα πρόβλημα και θέλω την βοήθεια σας.μετά την συγχώνευση της ατε απο την Πειραιώς, πλέον δεν γράφει στο βιβλιάριο το όνομα αυτού που σε βάζει χρήματα, γράφει μόνο καταθέσεις από τρίτους και το πόσο, επειδή εμένα δεν με βολεύει στην δουλειά μου αυτό και πρέπει να ξέρω ποιος έβαλε τι και το πόσο θέλω να αλλάξω τράπεζα για να γράφει αυτά τα δύο στοιχεία όπως ήταν παλιά. ξέρει κάποιος ποιες τράπεζες το κάνουν πλέον αυτό; Για την Πειραιώς είναι μόνιμο αυτό στο σύστημα τότε και δεν θα αλλάξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

κυπρου, εθνικη το κανει, τωρα φαντάζομαι οτι επειδή η ενοποίηση εγινε πριν μερικές μερες ισως να εχουν καποιο πρόβλημα στην συνένωσις.

 

Εχεις μιλήσει με την τράπεζα

 

...και εσυ αφου εχεις συναλλαγές τι τα θελεις το βιβλιάρια, φτιαξε ενα ebanking που εκει σίγουρα λεει τον καταθέτη.

Επεξ/σία από NikosKallithea
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ebinking

 

Συγγνώμη δεν άντεξα.Μου φάνηκε πολύ αστείο.

Κατα τα άλλα καλά λέει ο Νίκος.Μέχρι και οι γερομπαμπαλήδες αγρότες στο χωριο μου χρησιμοποιούν e-banking.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγγνώμη δεν άντεξα.Μου φάνηκε πολύ αστείο.

Κατα τα άλλα καλά λέει ο Νίκος.Μέχρι και οι γερομπαμπαλήδες αγρότες στο χωριο μου χρησιμοποιούν e-banking.

 

τυπογραφικό λάθος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε μάστορα φτιάξε ένα ebinking account που λέει ο φίλος και βλέπε τις καταθέσεις realtime και τύπωνε και ότι statement γουστάρεις.

 

Μου φέρνει σε μαζοχισμό να κάνεις κάθε μέρα ενημέρωση βιβλιαρίου στην τράπεζα..

 

Ακόμα και αν έχεις καθημερινές δοσοληψίες και πρέπει να πηγαίνεις σε κατάστημα και δεν περιμένεις σε ουρές..

Ήμαρτον που λέει κι ο Γεωργίου.

Μόνο από παππούδες τα περιμένεις αυτά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραία, με το ebinking που λέει ο φίλος θα πρέπει να κάνω νέο λογαριασμό ή θα βλέπω από τον υπάρχοντα;α και που το κάνω το ebinking τράπεζα ή στο site της; Ευχαριστώ :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να πας απο τη τράπεζα για να σου δώσουν κωδικό ebanking, θα βλέπεις κανονικά όλους τους λογαριασμούς, κάρτες κτλ που έχεις στη τράπεζα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραία, με το ebinking που λέει ο φίλος θα πρέπει να κάνω νέο λογαριασμό ή θα βλέπω από τον υπάρχοντα;α και που το κάνω το ebinking τράπεζα ή στο site της; Ευχαριστώ :-)

Φίλε έκανα ένα λαθάκι παραπάνω και το έγραψα ebinking το σωστό είναι

 

 

 

ebanking

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...