Προς το περιεχόμενο

Γνώμες για 2 ταμπλέτες


DIMITRISG

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σκέφτομαι να αγοράσω μια ταμπλέτα για καθημερινή χρήση στο καθιστικό κυρίως, αλλά και λόγω ότι βολεύει το μέγεθος, για ταξίδι. Επίσης για χρήση αναπαραγωγής πολυμέσων και κανά παχινίδι για τον μικρό.

 

Είμαι μεταξύ αυτών των 2:

1) Asus MeMo Pad Smart ME301T 290€ με 50€ έκπτωση μετά την αγορά από την Asus

2) Acer Iconia Tab A210 - 16 Go 279€

 

κλίνω προς την πρώτη λόγω κάμερας στο πίσω μέρος αλλά δεν έχω ιδέα αν βολεύει για χρήση σαν φωτογραφική μηχανή (αν χρειαστεί).

 

Αν έχει κάποιος κάτι να προσθέσει από την εμπειρία του ή κάποια άλλη παρατήρηση τον ευχαριστώ εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σκέφτομαι να αγοράσω μια ταμπλέτα για καθημερινή χρήση στο καθιστικό κυρίως, αλλά και λόγω ότι βολεύει το μέγεθος, για ταξίδι. Επίσης για χρήση αναπαραγωγής πολυμέσων και κανά παχινίδι για τον μικρό.

 

Είμαι μεταξύ αυτών των 2:

1) Asus MeMo Pad Smart ME301T 290€ με 50€ έκπτωση μετά την αγορά από την Asus

2) Acer Iconia Tab A210 - 16 Go 279€

 

κλίνω προς την πρώτη λόγω κάμερας στο πίσω μέρος αλλά δεν έχω ιδέα αν βολεύει για χρήση σαν φωτογραφική μηχανή (αν χρειαστεί).

 

Αν έχει κάποιος κάτι να προσθέσει από την εμπειρία του ή κάποια άλλη παρατήρηση τον ευχαριστώ εκ των προτέρων

  Καλησπέρα.Σίγουρα το asus ,για το οποίο ενδιαφέρομαι και εγώ ,αλλά θα μπορούσες να μου πεις που το βρήκες σε αυτή την τιμή και για το πως παίρνεις το payback από την asus?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μένω στη Γαλλία και το βρίσκω σε διάφορα sites πχ:

https://www.materiel.net/tablette-tactile/asus-memo-pad-smart-me301t-1b016a-noir-89165.html

και η προσφορά των 50€:

http://www.me301t-50euros.asus.fr/Offre-50euros.pdf

 

Το καλό που έχει το acer είναι η θύρα usb που κανένα άλλο δεν έχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...