Προς το περιεχόμενο

Windows 7 [προβλημα με gadget]


tenyson123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια εχω ενα προβλημα με τα gadgets στα windows 7.Αυτο το προβλημα εχει αρχεισει τελευταια.Δηλαση χρησιμοποιουσα αυτην την εκδοση για 5 μηνες περιπου και δεν υπηρχε κανενα προβλημα...Ξαφνικα αρχισε αυτό.Μια μερα ανοιγω τον υπολογιστη και δεν υπαρχουν τα gadget στα δεξια που ειχα.Λεω τι γινετε ρε? Κανω restart τον υπολογιστη παλια τα ιδια.Τελος παντων κανω την δουλεια μου κανονικα κλεινω το pc,παω για υπνο.Την αλλη μερα ανοιγω τον υπολογιστη και ολα καλα.Ξαφνικα ολα τα gadget ειναι στην θεση τους.Σημερα που ξανανοιξα τον υπολογιστη δεν υπαρχουν.Δεν αντιμετωπισα κανενα αλλο προβλημα κατα ταλα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε αυτό...

Εχω δει αυτα τα προβληματα.Εγω δεν εχω αυτο το συγκεκριμενο.Δεν εμφανιζονται καθολου,δεν εμφανιζονται μαυρα.

 

Εχω δει αυτα τα προβληματα.Εγω δεν εχω αυτο το συγκεκριμενο.Δεν εμφανιζονται καθολου,δεν εμφανιζονται μαυρα.

Εκανα restart οπως μου ειπε μετα την διαδικασια και τωρα δουλεουν,ελπιζω οχι προσωρινα.Ευχαριστω προς το παρον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασε αυτό...

Τελικ,α ηταν προσωρινο.Τωρα που ανοιξα το pc παλι δεν εμφανιζονται.

 

Δοκίμασες να κάνεις update σε κάθε gadget? Ίσως αυτό είναι το πρόβλημα στην περίπτωσή σου...

Πως τα κανω update?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρωτησα μην εχεις καποια πειραγμενη εκδοση,επαναφορα συστηματος εχεις δοκιμασει;;

Τα windows ειναι σπασμενα.Δεν τα εχω αγορασει.Επαναφορα συστηματος πως κανω.Αν κανω τι θα χασω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

ρωτησα μην εχεις καποια πειραγμενη εκδοση,επαναφορα συστηματος εχεις δοκιμασει;;

Τα windows ειναι σπασμενα.Δεν τα εχω αγορασει.Επαναφορα συστηματος πως κανω.Αν κανω τι θα χασω?
οχι δεν χανεις,γυρναει σε αλλο προηγουμενο χρονικο σημειο
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηγαινεις στην # αναζητηση και γραφεις *επαναφορα συστηματος,τικαρεις σε ποιο χρονικο σημειο θελεις και γινεται η επαναφορα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανοιγεις το start και πληκτρολογεις restore. Απο τα αποτελεσματα κανεις κλικ στο δευτερο και ακολουθεις τις οδηγιες. Δεν χανεις προσωπικα σου αρχεια απο την επαναφορα οπως σου ειπε και ο  coolerman. Φροντισε να διαλεξεις καποιο σημειο επαναφορας με ημερομηνια πριν σου παρουσιαστει το προβλημα διαφορετικα δεν θα εχει νοημα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον παιδια εκανα.Τα gadget εμφανιστηκαν.Αλλα δεν βιαζομαι γιατι μπορει να ειναι απο την επανεκκινηση.Θα δω και αυριο αν παιζουν και θα σας πω



λοιπον παιδια εκανα.Τα gadget εμφανιστηκαν.Αλλα δεν βιαζομαι γιατι μπορει να ειναι απο την επανεκκινηση.Θα δω και αυριο αν παιζουν και θα σας πω

Ξαναεκανα επανεκκινηση επειδη μου το ζητησε και μου τα εμφανιζει.ελπιζω να λυθηκε το προβλημα.Ομως απο τι εγινε αυτο.Απο update η εγκατασταση καποιοι προγραμματος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λοιπον παιδια εκανα.Τα gadget εμφανιστηκαν.Αλλα δεν βιαζομαι γιατι μπορει να ειναι απο την επανεκκινηση.Θα δω και αυριο αν παιζουν και θα σας πω

 

Ξαναεκανα επανεκκινηση επειδη μου το ζητησε και μου τα εμφανιζει.ελπιζω να λυθηκε το προβλημα.Ομως απο τι εγινε αυτο.Απο update η εγκατασταση καποιοι προγραμματος?

 

http://windows.microsoft.com/en-us/windows/gadgets

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...