Προς το περιεχόμενο

Gaming Laptop μεχρι 850 ευρω


LazarosM

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χαιρετε forum μετα απο μια μεγαλη ασυνενοησια και ανευθυνοτητα ενος γνωστου online μαγαζιου και ενω περιμενα 1 βδομαδα περιπου τελικα μου ανακοινωσαν οτι το laptop εχει προβλημα στην παραγγελια και μπορει να μην ερθει και ποτε !!!....Ξεχωρα απ το γεγονος οτι καποιοι χρειαζονται μαθηματα βασικου marketing ειμαι παλι στο σημειο 0 και χρειαζομαι την πολυτιμη βοηθεια σας. Σας παραθετω τι στοιχεια ζηταω απο το laptop μηπως βρειτε κατι που μου εχει ξεφυγει...

 

Μαρκα : Οπωσδηποτε service στο εξωτερικο γιατι θα διαμενω Αγγλια οποτε ρισκα του στυλ Turbo-X δεν ειμαι διατεθειμενος να παρω. 

 

Tυπος Χρησης : Κυριως Gaming, Ταινιες κλπ

 

Budget : μεχρι 850 ευρω

 

Κυρια χαρακτηριστικα που με ενδιαφερουν : Δυνατη Gpu να ειναι σε μια ταξη του top 100 απο notebookcheck οποτε κατι καλυτερο απο gt640m η στην πολυ χειροτερη ισο, Full HD οθονη

 

Δευτερευοντα χαρακτηριστικα : Cpu (μπορω να βολευτω και με διπυρηνο δεν καιγομαι για QM), RAM (4+ GB αν εχει και στα 1600 mHz ακομη καλυτερα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακομα πιο δυνατη καρτα. Δεν τον εχω δει απο κοντα . 

Μοιαζει με αυτον αλλα με αλλα εντοσθια αλλα το κυριοτερο αλλη οθονη οποτε δεν φερω αποψη http://www.notebookcheck.net/Review-Lenovo-IdeaPad-Y500-Notebook.87585.0.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...