Προς το περιεχόμενο

Ροζ Οθονη


superKots

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια. Η οθονη σημερα ξεκινησε να μου κανει νερα. Καποιες φορες το χρωμα γινεται ροζε και μετα επανερχετε. Αυτο ειναι ενδυξη οτι τα φτηνει η οθονη η το καλωδιο της?

 

Εχω την SyncMaster 2243NW.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  1. Καλωδιο

αν ειναι HDMI τοτε ειναι ακομη πιο πιθανο να ειναι οντως καλωδιο, αλλαζα hdmi σχεδον καθε τρεις μηνες, μεχρι που βαρεθηκα να πληρωνω, και εβαλα dvi

αν δεν ειναι καλωδιο τοτε βλεπουμε για αλλα πιθανα σεναρια, καρτα γραφικων, οθονη, κτλ αλλα δες το καλωδιο οπως λες και το συζηταμε μετα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλωδιο εχω το απλο. Τωρα δεν ξερω τι ειναι, αλλα ειναι αυτο με τις βιδες στα πλαινα. Οποτε πρεπει να παρω καινουργιο για να τσεταρω αν ειναι αυτο ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

  1. Καλωδιο
  2. αν ειναι HDMI τοτε ειναι ακομη πιο πιθανο να ειναι οντως καλωδιο, αλλαζα hdmi σχεδον καθε τρεις μηνες, μεχρι που βαρεθηκα να πληρωνω, και εβαλα dvi
  3. αν δεν ειναι καλωδιο τοτε βλεπουμε για αλλα πιθανα σεναρια, καρτα γραφικων, οθονη, κτλ αλλα δες το καλωδιο οπως λες και το συζηταμε μετα

 

hdmi η απολυτη ψηφιακη συνδεση εικονας και ηχου ! εχω καλωδια απ το  2005 και δεν εχουν παθει το παραμικρο  ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πιστευω ειναι εσωτερικα το προβλημα.

ροζ αποχρωσεις κλπ ειναι στο backlight/πλακετα.

δοκιμασε αλλο καλωδιο και πες τι συπεριφορα εχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παλι πιστευω οτι λογω των ταινιων που εβλεπες στην οθονη,ε τι να κανει,βαρεθηκε και εβγαλε το ροζ προβλημα :P

οκ οκ σταματαω,black χιουμορ,μ@λ@κι@ ειπα :P :P :P

Μα καλα,ροζ οθονη σε τιτλο?ροζ τηλεφωνο και ετσι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...