Προς το περιεχόμενο

Αλλαγη μητρικης s775 με ddr3..


sir_platanight

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια,εχει ενας φιλος εναν υπολογιστη που αποτελειται απο εναν q6600,4gb ram,μητρικη GA-P35-S3L και μια καρτα γραφικων 8600 gts η οποια τον ειπε τον πετρο..μου ειπε αν ειναι εφικτο να κανουμε μια αναβαθμιση της ταξεως των 200€..αξιζει να παω σε μητρικη με ddr3 η να μεινω οπως ειμαι και απλα να του βαλω μια καρτα γραφικων και καμια ραμ ακομα?θελω αν ειναι εφικτο να μου προτεινετε και καμια καρτα γραφικων.ευχαριστω..οθονη εχει μια 19αρα της lg 1400x900 αν θυμαμαι καλα!

 

   

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα δώσει 200 € για κάρτα θα ειναι υπερβολή και για τον επεξεργαστη..και δεν ειναι διατεθειμένος να κανει oc...οποτε πάμε σε κατι χαμηλότερο..καμία 7750 θα ειναι οκ γι αυτο το μηχάνημα;;για ραμ το ήξερα πως θα πήγαινε απλα δεν ξέρω κατα πόσο θα δει διάφορα....

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε μια καλή και ποιοτική κάρτα όπου θα μπορέσεις να την κρατήσεις στο μέλλον και είσαι κομπλέ ούτε ram (που είναι πανάκριβες οι ddr2) ούτε μητρική (που ουσιαστικές διαφορές δεν θα δεις)  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να παρει μια μεταχειρισμενη καρτα με λιγα χρηματα και οταν του το επιτρεπουν τα οικονομικα του να παει σε ολικες αλλαγες.



Εκτος αν βαλει κατι παραπανω και παρει τωρα καρτα και οθονη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...