Προς το περιεχόμενο

new desktop!!ποσο 2500-2800


ekoman13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 35
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

''οι καρτες που ειπες ουτε σημερα δεν μπορουν να παιξουν ολα τα βαρια παιχνιδια max out,κατα ποσο  αυριο?''

 

Πια ειναι τα πολλα βαρια games?Το crysis 3 και το Metro Last Light.

Το Crysis 3 μετριοτατο παιχνιδι του Φεβρουαριου που αν εχει καθολου κοσμο το Online ειναι που το εδινε δωρεαν η amd με τις καρτες γραφικων και το Metro ενα καλο παιχνιδι με καλη ατμοσφαιρα αλλα με μετριο replay value που εκτος απο τις παρα πολυ υψηλες απαιτησεις που εχει εφαγε μεγα κραξιμο που πουλαγανε το Hard Mode(Ranger Mode) σαν dlc ενω στο παλιο το ειχε μεσα.

 

Σου ειπα το post αυτο μαλλον πιο πολυ troll post ειναι.

υπαρχουν κ.α... λιγα ομως στο συνολο τους

 

και αυριο? μπορεις να προεξοφλησεις τις απαιτησεις των παιχνιδιων που θα ερθουν!?

Δεν λεω να δωσει καποιος την καρτα του να παρει καινουργια, η οπωσδιποτε να βαλουν ολοι  τιταν η 780 οπως λες.

 

Αλλα δεν ειναι περιττη για καποιον που εχει υπερβοληκες απαιτησεις και το budget του τον καλυπτει

Σε ξενα φορουμ που κανουν συνθεσεις σε μεγαλα ποσα η 780 ειναι στανταρ μεσα!

 

Να πω παντως οτι η 780 στα 700e ειναι ακριβη που βαζει ο ts!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορίστε μια πρόταση από εμένα στα 2100€.

Πρόσθεσε στη παρακάτω σύνθεση και τον http://www.visionstudio.gr/prodinfo.asp?id=31529&cat=6

φιλε ειναι θεσσαλονικη γινετε να γραψετε συνθεσεις απο e-shop.plasio kai you.gr ευχαριστω αλλα ειναι πολυ ωραια συνθεση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε ένα wild guess για το πού μπορεί να είναι το Visionstudio. :)

 

Θεσσαλονίκηηηηηηηηηη. Yioooooopi .   

Καλά ρε φίλε εξακολουθείς να μας δουλεύεις; Δλδ. δεν ξέρεις το Visionstudio και μένεις Θεσσαλονίκη;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε εγω το ηξερα μεχρι τα 21 μου. Θα επρεπε;

 

Προτεινω με τετοιο budget να παει σε καλυτερο κουτι και μητρικη.

 

 

Και ξαναλεω να παρει την evga gtx 770 oc, και οχι την gigabyte! Η evga ειναι κλασεις ανωτερη εταιρια, και η τιμη ειναι ιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτε εγω το ηξερα μεχρι τα 21 μου. Θα επρεπε;

 

Προτεινω με τετοιο budget να παει σε καλυτερο κουτι και μητρικη. Δηλαδή? Για πες εσύ ένα καλύτερο κουτί από το εξαιρετικό c70 που να αξίζει τα λεφτά του? Και είμαι περίεργος να δω ποια μητρική θα προτείνεις

 

 

Και ξαναλεω να παρει την evga gtx 770 oc, και οχι την gigabyte! Η evga ειναι κλασεις ανωτερη εταιρια, και η τιμη ειναι ιδια.

Και δεύτερον η συγκεκριμένη κάρτα γραφικών που προτείνω έχει 4 Gb memory η οποία σε αναλύσεις, σαν αυτή που έχει η οθόνη που έχω βάλει στη σύνθεση παίζει ρόλο. Και επειδή διάβασες εσύ ένα review για κάποιο ελλάτωμα σε κάποια revisions δύο μητρικών της gigabyte δεν σημαίνει ότι δεν είναι καλή η εταιρεία. Αν είναι δυνατόν!!!

 

Μην δώσεις τόσα πολλά λεφτά για pc, είναι πεταμένα λεφτά τόσο μεγάλο ποσό, σκέψου τοοοο !!!

Εσύ αυτό του το λες με ποιο κριτήριο. Το pc για τις ανάγκες του ts είναι εντάξει. 700€ κάτω από τα χρήματα που θα διέθεται αρχικά και με μία ΟΘΟΝΑΡΑ που θα τη λατρέψει. Δεν το θέλει μόνο για να παίζει παιχνίδια ο ts έχει και κάποια προγράμματα που προανέφερε μην κρίνετε με άξονα τις δικές σας ανάγκες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 στην συνθεση του Passionate.Luxx δες τι επεξεργαστη εχει προτεινει,πιο ακριβη μητρικη αφου δεν θα κανει oc τι να την κανει??

Grmako αν σκεφτεις οτι η οθονη κανει τα 500 και η καρτα λιγο παραπανω γιατι ειναι η 4gb edition τοτε 1400ευρο για κουτι δεν ειναι too much οπως λες.Luxx απο τοτε που καπου διαβασες για 1-2 ελλατωματικες gigabyte τωρα που εφτιαχνες το δικο σου Pc σου σε αλλο post,λες συνεχεια στον κοσμο να μην αγοραζει Gigabyte,ελεος δηλαδη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πιστεύω πως κάποια στιγμή στο μέλλον θα θέλεις να κάνεις overclock και η μητρική θα σε κρατήσει πίσω, γι'αυτό δώστα τώρα που τα'χεις! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτά τα χρήματα πας 2011 και περιμένεις σε έναν μήνα τους ivy e ..

Αλλιώς πας σε 4670κ με καλή ψύξη και ρίχνεις τα ρέστα σε μόνιτορ και κανένα SLI..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμάμαι που είχε γίνει ένα παρόμοιο θέμα με μεγάλο bugdet και όλοι λέγαν ο κόσμος δεν έχει να φάει και εσύ δίνεις τόσα λεφτά σε ένα pc,βρίσιμο,πολλά έγιναν μέχρι που το είδε ένας mod και το διέγραψε..Μπράβο μας που δεν έγινε κάτι τέτοιο ξανά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμάμαι που είχε γίνει ένα παρόμοιο θέμα με μεγάλο bugdet και όλοι λέγαν ο κόσμος δεν έχει να φάει και εσύ δίνεις τόσα λεφτά σε ένα pc,βρίσιμο,πολλά έγιναν μέχρι που το είδε ένας mod και το διέγραψε..Μπράβο μας που δεν έγινε κάτι τέτοιο ξανά.

 

μηδένα προ του τέλους μακάριζε

 

γνώμη μου δικά του τα λεφτά ότι θέλει τα κάνει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι αξιοπιστη εταιρια και το λεει ποιος????Εχεις προσωπικη εμπειρια απο πολλα προιοντα που σου εχουν βγει ελλατωματικα???Ελεος δηλαδη ρε Luxx...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...