Προς το περιεχόμενο

Καρέκλα γραφείου πρότασεις


Kenny McCormick

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγώ έχω μια τέτοια σε μαύρη όμως 

 

δεν έχω παράπονο για 100αρικο είναι μια χαρά, σίγουρα καλύτερη από μια παλιά που είχα και μου είχε διαλύσει τη μέση 

 

είχε μια παρόμοια φίλος επίσης από praktiker και μου πρότεινε μια αντίστοιχη με το σκεπτικό ότι στη δική του καθόμαστε τόσα μοσχάρια (90+ κιλά παίζουμε στη παρέα μας)  όλη την ώρα, "σπάμε" τη πλάτη της εδώ και 3+ χρόνια και δεν έχει πάθει απολύτως τίποτα 

 

το μόνο αρνητικό που θα της έβρισκα είναι ότι θα την ήθελα ένα-δύο τσικ πιο μαλακή στο πάτο της και να έκανε λίγο λιγότερους τριγμούς όταν σπάω τη πλάτη της και αράζω ημιξάπλα, πράγμα που κάνω αρκετά συχνά ειδικά όταν παίζω με controller ή βλέπω κάνα βίντεο

 

βασικά όλη την ώρα έχω τη πλάτη στο τέρμα ελεύθερο τώρα που το σκέφτομαι και ο μηχανισμός της πρέπει να περνάει τη μέγιστη δοκιμασία :P γιατί ακόμα και όταν κάθομαι να γράψω θα κάνω λίγο διάλειμμα να τεντώσω λίγο τη μέση μου 

 

στη συναρμολόγηση μου φάνηκε αρκετά εύκολη.. 12 βίδες 

 

 

Sorry που χαλαω το party.....

Eιχα αγορασει ακριβως την ιδια....στους 2 μηνες αρχισε να τριζει και στους 5 ξηλωθηκε (!!!!!!!) ολοκληρη η μεταλλικη βαση απο τον πατο.

Τα πλεον πεταμενα 100 ευρω της ζωης μου!!!!

(Ειμαι 1,83 και 88 κιλα.....περναγα ευκολα 2-3 ωρες την ημερα σε αυτη την καρεκλα κυριως για εργασια γραφειου....δεν αραζα κιολας!!!)

Θυμωσα τοσο που απλα την εβγαλα στο δρομο που παιρνουν τα υλικα για ανακυκλωση και εξεφανιστικε σε 1 ωρα.....δεν ασχοληθηκα καν με εγγυηση και οτιδηποτε μπορει να ειχε!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κανένα πάρτυ δε μου χαλάς φιλέ, δεχτή η αποψή σου και χρήσιμη στη κουβέντα 

 

προφανώς και δε μιλάμε για ότι καλύτερο κυκλοφορεί στην αγορά με ένα μόλις 100ρικο, αλλά για αυτή τη κατηγορία μου φαίνεται οκ 

 

τώρα αν θα ξηλωθεί κι εμένα αργότερα μένει να δούμε 

(για τριγμούς το ανέφερα στο παραπάνω ποστ μου) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτές οι δύο πως σας φαίνονται ;

 

Link.png Site: http://www.plaisio.gr/special-catalog/Bundles/TV-stock/Set-Chair-Mesh-and-asembly-of-chair.htm">Κουρτίνα Νο1

 

Link.png Site: http://www.plaisio.gr/epipla-grafeiou/epipla/karekla/Torre-Chair-PRO-009.htm">Κουρτίνα Νο2

Γενικά για καρέκλες από το Πλαίσιο έχω ακούσει κακές κριτικές για αυτό διστάζω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...