Προς το περιεχόμενο

Μετακινειται η σελιδα,,,


vounisios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα παιδια.στο σπιτι εχω εναν επιτραπεζιο υπολογιστη[Desktop] και ενα laptop,,,εδω και λιγο καιρο,στο laptop,σε οποιο site και να μπω,μου φευγει η σελιδα[μετακινειται,,,τραβιεται μονη της].Μηπως θα μπορουσε καποιος φιλος απο εδω μεσα να μου πει τι φταιει; Ευχαριστω πολυ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν κλεινει ο browser και ουτε σταματαει να φορτωνει.Την ωρα που μπαινω σε καποιο site να γραψω κατι,αυτο σαν να γλυστραει και παει μια πανω μια κατω,,,,δεν μενει δηλαδη,εκει που γραφω,,,,,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα,δεν το νομιζω αυτο βρε φιλε μου,,,,δεν ξερω,τι να πω,,,,και να πω & τουτο.καποιες μερες ειναι οκ.μετα ξανακυλανε οι σελιδες απο τα sites,,,,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνε επανεγκατάσταση τον browser - δοκίμασε με άλλο browser

Τσέκαρε στο touchpad μήπως έχει ενεργοποιημένη κάποια κυλιση στα δεξιά και ακουμπάς ή κολλάει στο ασχετο

Δες μηπως σου έχει κολλήσει κανενα από τα βελάκια στο πληκτρολόγιο - ειδικά αν το λαπτοπ έχει ασφαλειες με τις οποίες βγαίνει από πάνω όλο το πληκτρολόγιο....

Η πρώτη περιπτωση είναι και η πιο πιθανη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα,δεν το νομιζω αυτο βρε φιλε μου,,,,δεν ξερω,τι να πω,,,,και να πω & τουτο.καποιες μερες ειναι οκ.μετα ξανακυλανε οι σελιδες απο τα sites,,,,

μπορεί η κόρη να τον παράτησε και να έχει τις μαύρες του :P κάνε ότι σου είπε ο samniotis μπας και στρώσει  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...