Προς το περιεχόμενο

αυξηση ταχυτητας ιντερνετ??


panira

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα,

ετυχε να δω κατι βιντεο στο youtube για ενα προγραμμα που λεγεται Source.png Πηγή:

 

λεει πως μπορει να αυξησει κατα πολυ την ταχυτητα του internet, κατα πολυ ομως!!!...αν και δεν το πολυ πιστευω

εσεις τι λετε ειναι λογικο αυτο?

 

 

τωρα θα μου πεις αν γινοταν αυτο ολοι θα το ειχαμε και θα ειχαμε και γαμω τις ταχυτητες αλλα λεω μηπως εστω και μια στο εκατομμυριο να βοηθαει

 

 

ευχαριστω εκ των προτερων

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να πω την αλήθεια δεν είδα το video αλλά ενα πρόγραμμα δεν μπορεί να σου "φτιάξει" την γραμμή το μόνο που μπορεί να σου κάνει είναι να διαχειρίζεται καλυτέρα π.χ τα πακέτα , η να απενεργοποιεί κάποιες διεργασίες που χρησιμοποιούν το δίκτυο και να επωφεληθείς λίγο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκιμασμενα εδω και χρονια,και προσωπικα τα θεωρω ιστοριες.Ολα εξαρτωνται απο τον παροχο,και κατα ποσο ποιοτικα(καλλωδια κλπ),ειναι φτιαγμενη η γραμμη σου.Μην τσαμπα παιδευεσαι.

Οπως ειπες αν υπηρχε κατι τετοιο,ολοι θα το ειχανε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δέν υπάρχει κανένας τρόπος υπο την προυπόθεση οτι ο υπολογιστής δέν έχει προβλήματα μόνο άν αλλάξεις την σύνδεση μπορείς να αλλάξεις και την ταχύτητα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντως μου άρεσε που στα σχόλια γίνεται Χριστιανο-Μουσουλμανικός πόλεμος. Κανένας δεν σχολιάζει το πρόγραμμα.

Κι εμένα πάντως δεν μου γεμίζουν το μάτι κάτι τέτοια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...