Προς το περιεχόμενο

[ssd]KINGSTON HYPERX 3K SATA3 2,5'' 120GB στα 85ε you.gr


jokerakias

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πήγα και ρώτησα και άκουσα τα εξής. Κατόπιν παραγγελίας και θα κάνει καμιά 10αριά μέρες γιατί είμαι εκτός Αθήνας. Επίσης για τυχόν service πληρώνεις τα μεταφορικά ο ίδιος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 48
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ πήγα και ρώτησα και άκουσα τα εξής. Κατόπιν παραγγελίας και θα κάνει καμιά 10αριά μέρες γιατί είμαι εκτός Αθήνας. Επίσης για τυχόν service πληρώνεις τα μεταφορικά ο ίδιος. 

Χθες έλεγε άμεσα διαθέσιμος αποστολή σε μια ημέρα.. μάλλον θα γίνουν δυο κύματα πάλι όπως και με άλλες προσφορές στο you.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Και νωριτερα που το κοιταξα οταν αναφερθηκε απο τον φιλο αλλα και τωρα, εγω το βλεπω διαθεσιμο, τι συμβαινει; Που κοιτατε;

 

Άμεσα διαθέσιμο Παράδοση σε 1 εργάσιμη ημέρα



Εγώ πήγα και ρώτησα και άκουσα τα εξής. Κατόπιν παραγγελίας και θα κάνει καμιά 10αριά μέρες γιατί είμαι εκτός Αθήνας. Επίσης για τυχόν service πληρώνεις τα μεταφορικά ο ίδιος. 

 

Αυτα μηπως εννοεις οτι στα ειπε το υποκαταστημα που ειναι εκτος Αθηνας; Μου ακουγεται σαν να θελει να ειναι σιγουρο οτι δεν θα σου πει "λαθος" χρονους σε παραγγελια που θα κανει ο ιδιος στα κεντρικα. Αν κανεις παραγγελια online πιστευω οτι θα τον εχεις αυριο. Τουλαχιστον ετσι λενε στην σελιδα τους.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οφθαλμαπατη ειναι, μολις πας το ποντικι εκει που λεει διαθεσιμο σε μια μερα, αλλαζει και γινεται 10 μερες!

:-D

 

( Λεει παντως το εξης:

Ισχύει για παραγγελίες που
τοποθετούνται έως τη 1:00 μ.μ., εργάσιμη
ημέρα και αφορούν παράδοση στην Αθήνα

)

Για τους εκτος Αθηνας, δεν αναφερει κατι συγκεκριμενο, ολα ανοιχτα ειναι  :-D

 

 

Επισης, βαλτε κανα mousepad ή καποιο παπαρακι για να περασετε τα 85 ευρω που ειναι το οριο για δωρεαν αποστολη στον χωρο σας  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Χαχα, ναι οκ, και στο καλαθι ειπα να τον βαλω και να προχωρησω checkout και παλι διαθεσιμος, με χρονο παραδοσης μια εργασιμη λεει. Οποτε καπου τα "μπερδεψαν" παραπανω...

 

Αυτο που λες περι 1μ.μ. μηπως ειναι για το "αυθημερον" οχι για το 1 εργασιμη; 

Καλα το λες. Οποτε συμφωνα με το site θα τον εχει Πεμπτη αν ειναι Αθηνα, αγνωστο ποτε αν ειναι εκτος, λογικα αντε να παρει αλλη μια εργασιμη. Παντως τον γραφει διαθεσιμο το σαιτ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα, τελη σεπτεμβρη θα αγορασω νεο desktop και θα βαλω και ssd... σαν τιμη μου φανηκε καλη? αξιζει να τον παρω απο τωρα και να τον βαλω οταν θα παρω το pc που μπορει να το παρω για την ακριβεια απο 25 σεπτεμρβη μεχρι 2 οκτωμβρη? ή θα ναι ακυρη αγορα με την εννοια οτι θα παρω το pc σε κανα 2μηνο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μεταφερθηκαν σε νεο θεμα τα ποστ για την νεα προσφορα στα 80 ευρω για τους εντος Αττικης

 

http://www.insomnia.gr/topic/495166-ssd-kingston-hyperx-3k-sata3-25-120gb-msystems-80€-για-αττικη/

 

edit Εληξε κι ολας του αλλου μαγαζιου. Πυροτεχνημα...

Επεξ/σία από matrixxx
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι εκτός αθήνας (επαρχία) και δεν θα έρθει σε λιγότερο απο 3 μέρες. Επίσης το πρωί έλεγε μετά απο παραγγελία για αυτό ανάφερα καμιά 10αρια μέρες . Πέφτει και 15 αυγούστου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια πηρα προσφατως το Lenovo Y580 και ενδιαφερομαι για τον σκληρο.Πρεπει αναγκαστικα να παω σε φορματ με ανοιγμα του λαπτοπ για να το χρησιμοποιησω..ή μπορω και σαν εξωτερικο με καποιο μαραφετι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια πηρα προσφατως το Lenovo Y580 και ενδιαφερομαι για τον σκληρο.Πρεπει αναγκαστικα να παω σε φορματ με ανοιγμα του λαπτοπ για να το χρησιμοποιησω..ή μπορω και σαν εξωτερικο με καποιο μαραφετι?

Δεν είναι απαραίτητο να κάνεις φορματ, μπορεις να κλονοποιήσεις τον δίσκο που έχεις τώρα.

Εφόσον τα αρχεία που χρειάζεσαι δεν είναι περισσότερα από 120GB, μπορείς να τον κάνεις copy paste στον καινούργιο σου ssd.

Υπάρχουν πολλά προγράμματα για την δουλειά αυτή, εγώ θα σου πρότεινα το gparted live που είναι και τσαμπα.

 

Σαν εξωτερικός δίσκος ο ssd είναι άχρηστος για τους περισσότερους χρήστες, εκτός αν θες υπερβολικά μεγάλες ταχύτητες μεταφορά δεδομένων. Εξωτερικό δίσκο και boot drive δεν μπορεις να κανεις με Windows.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια πηρα προσφατως το Lenovo Y580 και ενδιαφερομαι για τον σκληρο.Πρεπει αναγκαστικα να παω σε φορματ με ανοιγμα του λαπτοπ για να το χρησιμοποιησω..ή μπορω και σαν εξωτερικο με καποιο μαραφετι?

Εξωτερικα το ξεχνας οπως σου ειπαν, δεν εχει νοημα.

 

Μην κανεις την κλωνοποιηση που προταθηκε, θα υπολειτουργει ο δισκος.

 

Η ειδικο εργαλειο για κλωνοποιηση απο μηχανικο σε ssd που αλλαζει αρκετα settings, ή καθαρα κ ομορφα, εγκατασταση απο την αρχη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...