Προς το περιεχόμενο

Στη Nova η ΑΕΚ και την αγωνιστική περίοδο 2013-2014


gridinio

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μια χαρά.

1. Εμείς θα μπορούμε να δούμε και την αεκ, μαζί με όλες τις ελληνικές ομάδες, οπότε τα έχεις όλα σε ένα πακέτο.

2. Η αεκ πήρε πολλά λεφτά, το οποίο θα την βοηθήσει στην προσπάθεια που κάνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, θα πληρώνει συνδρομή ο κόσμος για να βλέπει κλωτσοπατινάδα στα χωραφια που έχουν βάλει ελιές επειδή λείπουν τα δοκάρια.

Φοβερή εξέλιξη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, δεν θα είναι αεκtv για να βλέπεις μόνο αυτό. Έχει και champions league και europa και μπάσκετ. Μπήκε και η αεκ, όποιος δεν θέλει δεν θα την δει, λογικό είναι να καίει κυρίως του αεκτζήδες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άντε τώρα που πήρε και τα λεφτά από τη nova αεκ ας ελπίσουμε να κάνει και καμιά καλή μεταγραφή . Η ΑΕΚ πιστεύω θα τα καταφέρει γρήγορα να πάει ξανά α εθνική γτ έχει βαριά φανέλα . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αεκ στο nova.

Γιατί μια ομάδα Γ Εθνικής να βρίσκεται στην νοβα?

Γιατί δεν βάζουν όλη την Β και Γ και βάζουν μόνο την αεκ???

Άντε παραταρε μας λέω εγω...

 

Sent from my MT11i using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αεκ στο nova.

Γιατί μια ομάδα Γ Εθνικής να βρίσκεται στην νοβα?

Γιατί δεν βάζουν όλη την Β και Γ και βάζουν μόνο την αεκ???

Άντε παραταρε μας λέω εγω...

 

Sent from my MT11i using Insomnia

Ισως γιατι η ΑΕΚ εχει 2εκ φιλαθλους? Λεω εγω τωρα..Και ο Αστερας Μαγουλας εχει 5χιλ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oταν επαιζε ο Ηρακλης γ εθνικη και ειχε συμφωνησει με την ετ 3 για να δειχνει τα εντος εδρας ματς το θεμα ειχε μπλοκαρει για την κεντρικη διαχειριση.

 

Στην ΑΕκ κατι τετοιο φαινεται δεν ισχυει.

 

Φταινε και στην διοικηση μας ομως που δεν ξερουν να βγαλουν μια ανακοινωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Η αεκ στο nova.

Γιατί μια ομάδα Γ Εθνικής να βρίσκεται στην νοβα?

Γιατί δεν βάζουν όλη την Β και Γ και βάζουν μόνο την αεκ???

Άντε παραταρε μας λέω εγω...

 

Sent from my MT11i using Insomnia

 

 

 

 

http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid=10560&subid=2&pubid=129459600

 

 

ΕΝΑΜΙΣΙ χαρτί η συμφωνία της ΑΕΚ με τη Nova. Να το πούμε λοιπόν με τη μία χωρίς περιστροφές: Αν δεν ήταν ο Μελισσανίδης το εν δυνάμει επόμενο αφεντικό του ΟΠΑΠ, θα έπαιρνε η ΑΕΚ ενάμισι εκατομμύριο Γιούρο;

Ούτε από τα τρία το μακρύτερο δεν θα της έδινε η Nova. Ούτε καν στο τηλέφωνο δεν θα βγαίνανε για να μιλήσουνε μαζί τους. Και η Λάρισα παίζει στη Γάμα Εθνική φέτος. Ομάδα που έχει πάρει ένα πρωτάθλημα και δύο κύπελλα. Αν ζητήσουνε τηλεοπτικό κοντράτο, θα τους δώσει η Nova 150 χιλιάρικα; Δύσκολο. Δεν είναι λοιπόν γράμματα.

Για το 2012 ο ΟΠΑΠ έδωσε στη Nova 7,5 εκατομμύρια Γιούρο. Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι είναι υποχρεωμένοι να τα δίνουνε κάθε χρόνο. Οτι επειδή εσύ δηλαδή έχεις μια ψηφιακή πλατφόρμα και μεταδίδεις ποδοσφαιρικά παιχνίδια, είμαι εγώ υποχρεωμένος σαν Οργανισμός να διαφημίζομαι σε σένα. Αυτό ανήκει στη διακριτική μου ευχέρεια. Αν θέλω σου δίνω αυτά τα εφτάμισι εκατομμύρια. Για το 2013 μπορεί να σου δώσω πέντε. Δυόμιση. Ή και τίποτα.

Θέλοντας και μη λοιπόν η Nova έσπρωξε αυτό το ενάμισι εκατομμύριο στην ΑΕΚ. Κι έκανε την ανάγκη φιλότιμο. Για να έχει την πόρτα του ΟΠΑΠ ανοιχτή. Αν η ΑΕΚ της Γ' Εθνικής ήτανε του Δημητρέλου κι όχι του Μελισσανίδη σε κλωτσιές θα τον πληρώνανε έτσι και ζήταγε αυτά τα λεφτά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...