Προς το περιεχόμενο

Αλλαγη της νεας σχεδίασης του Facebook


gate6

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εδω και κανά 2 μήνες έχω την νέα εμφάνιση του fb.Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει τρόπος να επιστρέψω στην προήγουμενη.

 

Ποια ειναι η νεα?

Γενικα δεν γινεται να πας σε παλιες εκτος αν το ιδιο το FB δεν σου το επιτρεπει.

Κατι κολοσελιδες τυπου "Παρε το παλιο προφιλ" κτλ ειναι ειτε LIKE-FARMING ειτε Virus

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποια ειναι η νεα?

Γενικα δεν γινεται να πας σε παλιες εκτος αν το ιδιο το FB δεν σου το επιτρεπει.

Κατι κολοσελιδες τυπου "Παρε το παλιο προφιλ" κτλ ειναι ειτε LIKE-FARMING ειτε Virus

 

https://el-gr.facebook.com/help/411149058979649

Αυτή είναι η νέα σχεδιαση του facebook.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δέν υπάρχει κανένας τρόπος τα τελευταία 3 χρόνια έχει αλλάξει η αρχική σελίδα του facebook τουλάχιστον 20 φορές πάντα ήθελα να επιστρέψω στην προηγούμενη δυστυχώς μάταια η προσπάθεια όταν προσαρμοστείς σε αυτή θα αλλάξει ξανά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το Facebook δεν πάει καλά. Με την ανακοίνωση της νέας εμφάνισης του News Feed, διέθεσε επιλογή για συμμετοχή σε λίστα προτεραιότητας για όσους θέλουν να τη δοκιμάσουν πρώτοι. Μπήκα στη λίστα μέσα στην πρώτη ώρα διάθεσης της λίστας και ακόμη δεν έχω λάβει τη νέα εμφάνιση και την έχουν λάβει φίλοι μου που δε μπήκαν ποτέ στη λίστα.  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το Facebook δεν πάει καλά. Με την ανακοίνωση της νέας εμφάνισης του News Feed, διέθεσε επιλογή για συμμετοχή σε λίστα προτεραιότητας για όσους θέλουν να τη δοκιμάσουν πρώτοι. Μπήκα στη λίστα μέσα στην πρώτη ώρα διάθεσης της λίστας και ακόμη δεν έχω λάβει τη νέα εμφάνιση και την έχουν λάβει φίλοι μου που δε μπήκαν ποτέ στη λίστα.  :P

Δεν μπηκά ποτε σε καμιά λιστα.... :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη συγκεκριμένη εμφάνιση την έχει φίλος μου απο τον απρίλιο.. Ρε μάγκες εκεί που πας να προσαρμοστείς με την παρούσα εμφάνιση, ξαφνικά την αλλάζουν πάλι...ΡΕΕΕΕΕ!! (Facepalm)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οντως θα συμφωνησω απολυτα μαζι σας. Τα τελευταια 2 χρονια το εχουν παρακανει, πριν το cover foto ημουν ο "τελευταιος των τουτανχαμων" αρχισα υπερβολικα να το αλλαξω μεχρι που το αλλαξε το συστημα απο μονο του ετσι στο ψαχνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

καλό είναι το νέο! δεν γίνεται με κάποιο τρόπο να το βάλουμε;

 

Δε γίνεται. Περιμένουμε το Facebook να αποφασίσει πότε θα το ενεργοποιήσει για όλους, εκτός αν είσαι τυχερός και το πάρεις νωρίτερα με τους λίγους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...