Προς το περιεχόμενο

Παγκόσμιο πρωτάθλημα στίβου 2013


REDODIN7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένα από τα αγαπημένα πράγματα το καλοκαίρι ήταν τα meeting στίβου.
 
Φέτος τα πράγματα ήταν περίεργα αφού έκλεισε η ΕΡΤ που τα αναλάμβανε.
 
Ευτυχώς όμως η νέα δημόσια τηλεόραση θα καλύψει πλήρως το παγκόσμιο πρωτάθλημα στίβου στη Μόσχα.
 
Οπότε λέω να ανοίξω εδώ σχετικό thread για να συζητάμε τις επιδόσεις των Ελλήνων αθλητών αλλά και ξένων και φυσικά του μοναδικού Usain Bolt.
 
 

http://www.tanea.gr/news/greece/article/5034168/to-pagkosmio-prwtathlhma-stiboy-ths-mosxas-tha-metadwsei-h-dhmosia-thleorash/

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ο στίβος δέχτηκε σιβαρό πλήγμα με τα κρούσματα ντόπινγκ κάποιων αθλητών ταχύτητας ενώ κάποιοι Τζαμαικανοί δήλωσαν τραυματίες.

 

Τον Μπολτ επειδή πουλάει θα τον προστατέψουν όσο μπορούν αλλά θα έρθει και αυτου νου η ώρα.

 

Δυστυχώς ο στίβος και όχι μόνο τον έχουν καταστραφει απο τις υποθεσεις αναβολικών.Και να είστε σίγουροι κυρίως οι Αμερικάνοι και όχι μόνο συγκαλύπτουν πάρα πολλές υποθέσεις με ντοπαρισμένους αθλητές τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως ο στίβος δέχτηκε σιβαρό πλήγμα με τα κρούσματα ντόπινγκ κάποιων αθλητών ταχύτητας ενώ κάποιοι Τζαμαικανοί δήλωσαν τραυματίες.

 

Τον Μπολτ επειδή πουλάει θα τον προστατέψουν όσο μπορούν αλλά θα έρθει και αυτου νου η ώρα.

 

Δυστυχώς ο στίβος και όχι μόνο τον έχουν καταστραφει απο τις υποθεσεις αναβολικών.Και να είστε σίγουροι κυρίως οι Αμερικάνοι και όχι μόνο συγκαλύπτουν πάρα πολλές υποθέσεις με ντοπαρισμένους αθλητές τους.

Φίλε σχεδόν όλοι περνούν δεν γίνετε να κανείς τέτοιο πρόγραμμα και να μην παίρνεις.
 
Ο Bolt πολύ πιθανό να κουμπώνεται η ιστορία θα δείξει αλλά η σωματοδομή του είναι πολύ καλή έχει πολύ καλό διασκελισμό και είναι ντερέκι.
 
Ελπίζω να δούμε ωραίους αγώνες, εκτός από το Bolt τα φώτα θα είναι και στην Isinbayeva η οποία θα κάνει τον τελευταίο της αγώνα και μετά θα αποσυρθεί.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει οι προβολεις να πεφτουν στα 100 και στα 200μ αλλα εγω προτιμω τα 10000.
Τεραστιος ο Mo Farah ειναι παγκοσμιος πρωταθλητης στο παγκοσμιο πρωταθλημα της μοσχας.
Αν και λυπαμαι που χασανε πια την πρωτια οι Αιθιοπες και οι Κενυατες στις μεγαλες αποστασεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει οι προβολεις να πεφτουν στα 100 και στα 200μ αλλα εγω προτιμω τα 10000.

Τεραστιος ο Mo Farah ειναι παγκοσμιος πρωταθλητης στο παγκοσμιο πρωταθλημα της μοσχας.

Αν και λυπαμαι που χασανε πια την πρωτια οι Αιθιοπες και οι Κενυατες στις μεγαλες αποστασεις.

Εμενα μου αρεσουν τα 100, 200, αλμα σε μηκος, τριπλουν και φυσικα  σκυταλοδρομιες.

Υ.Γ

Ξερεις αν υπαρχει διαθεσιμο streaming ?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μου αρεσουν τα 100, 200, αλμα σε μηκος, τριπλουν και φυσικα  σκυταλοδρομιες.

Υ.Γ

Ξερεις αν υπαρχει διαθεσιμο streaming ?

Δυστηχως δεν ξερω.Εγω στο eurosport το ειδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...