Προς το περιεχόμενο

Περιεργο προβλημα με smartphone και Κεραία Αντικλεπτικού Συστήματος


basilis-keza

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γειά σας...

προσφατα αγορασα το Samsung galaxy ace 2 i8160...εχω κανει update ( 4.1.2 ) και εχω βαλει καμια 10αρια εφαρμογες και παιχνιδια.Το προβλημα ειναι το εξής...

 μπηκα σε ενα μαγαζι και οταν πηγα να βγω χτυπησε το αντικλεπτικο συστημα. αφησα μονο το κινητο πριν το συστημα ( τις κεραιες αντικλεπτικου συστηματος ) περασα εγω και ολλα ενταξει, ξαναπερασα το κινητο και παλι εκανε μπιπ το μηχανημα αυτο. ξερετε τι μπορει να παιζει ;

( δεν ειχα gps ή wifi ανοιχτα μονο την εξοικονομιση ενεργειας ) 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γειά σας...

προσφατα αγορασα το Samsung galaxy ace 2 i8160...εχω κανει update ( 4.1.2 ) και εχω βαλει καμια 10αρια εφαρμογες και παιχνιδια.Το προβλημα ειναι το εξής...

 μπηκα σε ενα μαγαζι και οταν πηγα να βγω χτυπησε το αντικλεπτικο συστημα. αφησα μονο το κινητο πριν το συστημα ( τις κεραιες αντικλεπτικου συστηματος ) περασα εγω και ολλα ενταξει, ξαναπερασα το κινητο και παλι εκανε μπιπ το μηχανημα αυτο. ξερετε τι μπορει να παιζει ;

( δεν ειχα gps ή wifi ανοιχτα μονο την εξοικονομιση ενεργειας ) 

μην σε παραξευνευει .το καθε μηχανημα εχει διαφορετικη ευαισθησια.λογω δουλειας μπαινω σε τετοια μαγαζια με λαπτοπ ,analyzers μαζι μου και τετοια.σε μερικα χτυπαει σε αλλα οχι.επισης εχω δει να χτυπαει συναγερμος σε καταστημα αλλα κανονικος συναγερμος οταν ενεργοποιουσαμε το wifi.επισης συναγερμο σε αμαξι να χτυπαει οταν ερχοταν μυνημα.No worries my friend.απλα ετυχε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σας ευχαριστω για τις αμεσες απαντησεις.

τωρα μπηκα στον κοσμο των smartphones και συνεχεια ανακαλυπτω νεα πραγματα αλλα αυτο με τον συναγερμο δεν το ειδα ή μαλλον δεν ετυχε να το διαβασω καπου, και παλυ ευχαριστω ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σας ευχαριστω για τις αμεσες απαντησεις.

τωρα μπηκα στον κοσμο των smartphones και συνεχεια ανακαλυπτω νεα πραγματα αλλα αυτο με τον συναγερμο δεν το ειδα ή μαλλον δεν ετυχε να το διαβασω καπου, και παλυ ευχαριστω ^_^

και με laptop μπορει να σου τυχει και γενικα με πολλα αντικειμενα.πχ εχω παει σε μια αλυσιδα καταστηματων δενεχει σημασια ποια ειναι που σε ενα ποσοστο 5-10 % οταν περναγα χτυπουσε.ειχα λαπτοπ μαζι και διαφορα αλλα πραγματα της δουλειας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...