Προς το περιεχόμενο

your pc ran into a proble and needs to restart. We are just collecting some error info and then we will restart for you


RedDeaDGr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας

πήγα να ανοίξω το pc πριν κάτι ώρες (δούλευε μια χαρά όλη μέρα) 

και μου εβγαλε αυτο : ( your pc ran into a problem and needs to restart. We are just collecting some error info and then we will restart for you

 

αφου κανει επανεκκίνηση  κανει attempting repairs αλλα τιποτα

μετα πάω advaced mode εκανα ενα restore ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΤΙΠΟΤΑ

 

 

τα w8 ειναι πειρατικά (οχι σχολια παρακαλώ) + εχω 318gb ελευθερα απο 450 + εχω το eset smart γνήσιο και το antimalware (πειρατικο)

 

θέλω άμεση βοήθεια γιατί σε 2 μέρες πάω διακοπές

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω ξανακουσει για τετοιο μνμ των Windows... Μηπως ειναι κανα malware/virus που θελει να σε πιασει κοροιδο? Σκαν εκανες? τα win8 ποσο καιρο τα εχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω ξανακουσει για τετοιο μνμ των Windows... Μηπως ειναι κανα malware/virus που θελει να σε πιασει κοροιδο? Σκαν εκανες? τα win8 ποσο καιρο τα εχεις?

το προβλημα το έφτιαξα, απλα επρεπε να παω σε safe mode και να αλλαξω μερικα πραγματα

 

ενα μήνα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λιπών αφού γίνει το attempting repairs θα σας βγάλει μήνυμα εάν έχει καταφέρει να διορθώσει το πρόβλημα, άμα τα κατάφερε καλός αλλιώς πατάτε στο μήνυμα που θα σας βγάλει, πατήστε see advanced repair options μετά Troubleshoot μετά advanced options, έπειτα πατήστε στο τελευταίο που λέει windows startub settings. Αφού φορτώσει η οθόνη πατήστε το κουμπί 4 που είναι το safe mode.

Ύστερα ακολουθηθείτε αυτό το βίντεο 

 

the end

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...