Προς το περιεχόμενο

Samsung galaxy s4 vs HTC one


bill777

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικά είμαι ανάμεσα απο htc one και Samsung galaxy s4.

 

Δυστυχώς το ONE , δεν το βρίσκω εδώ στην Κέρκυρα σε κανένα κατάστημα σε live demo μόνο το s4 , και έτσι δεν μπορω να τα συγκυριών άμεσα για οθόνη , lag κλπ....

 

Σε κάθε ένα μαρεσει και κάτι πχ στο ΟΝΕ μαρεσει πολύ τα ηχεία του που είναι κορυφεα, στο s4 , μαρεσει το μέγεθος της οθόνης του

 

Θα ήθελα να μου πείτε μεταξυ τους:

 

1.ποιο έχει την καλύτερη οθόνη.

2.ποιο βγάζει τις καλύτερες φωτογραφίες.

3.ποιο έχει καλύτερη μπαταρια;

 

Ειναι αλήθεια αυτά που λένε για το s4 οτι lagarei , ενώ το htc ειναι ποιο smooth σαν iPhone?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν έχω δει ποτέ μου και εγώ το one οπότε δεν μπορώ να σου απαντήσω ευθέως στις ερωτήσεις σου. Έχω όμως στα χέρια μου εδώ και 2 μήνες το s4 και μπορώ να πω ότι με εκπλήξει. Η οθόνη του είναι κορυφαία, πλέον βλέπεις και κάτω από το φως του ήλιου (με τέρμα φωτεινότητα), η μπαταρία του κρατάει γερά 1μιση μέρα με εντατική χρήση, αλλά έχει το bonus ότι μπορείς να την αλλάξεις και με μία 2η είσαι κομπλέ! Φωτογραφίες μπορώ να πω ότι για εμένα και για το μάτι μου βγάζει καλύτερες από το Z. Και το κυριότερο όλων δεν lagάρει καθόλου, όσοι το λένε αυτό το λένε είτε διότι ζηλεύουν, είτε διότι φθονούν.
Να αναφέρω και κάτι που σίγουρα ξέρω σε σχέση με το ONE είναι ότι έχει κάμερα 4mp αν θυμάμαι καλά, αλλά η htc έχει ενσωματώση μία τεχνολογία ultrapixel, παρόλα αυτά βγάζει φωτογραφίες σαν 4mp σε κάτι συγκριτικά που είχα δει.

Αλλά αν δεν τα δεις από κοντά δύσκολα να ξεχωρίσεις κάποιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...