Προς το περιεχόμενο

Αγορά για 2 kit για Corsair Obsidian 800d


SPANK

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα

 

Θέλω να αγοράσω αυτο http://www.corsair.com/obsidian-series-800d-sata-6gbps-upgrade-kit.html , και αυτο http://www.corsair.com/en/obsidian-series-800d-700d-front-panel-usb-3-0-upgrade-kit.html για το κουτάκι μου αλλα το θέμα ειναι οτι δεν στέλνει η corsair ελλάδα και προτιμώ βασικά να τα βρω καπου ευρώπη και τα 2, έψαξα λιγο αλλα τα βρήκα μονο σε ενα κατάστημα αλλα δεν το ξέρω http://www.performance-pcs.com/catalog/index.php?main_page=index.

 

Αν καποιος εχει ψωνίσει απο εκει να τα παρω η τα βρούμε πουθενα αλλου

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ αξιόπιστο κατάστημα. Είναι Αμέρικα και έχω παραγγείλει απο εκεί. πρόσεξε όμως γιατί τα μεταφορικά είναι φαρμάκι.

 

dqxQHVo.png

 

 

επίσης έχει μόνο το front panel με το usb 3.0 και όχι το sata III καθώς είναι Out of stock.

Δοκίμασες να μιλήσεις με τη Corsair για το θέμα σου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι οντως λιγο φαρμάκι τα μεταφορικά αλλα αν δεν υπάρχει απο αλλου δεν βλέπω και πολλες επιλογές .... η corsair ship δεν κανει ελλάδα η τουλάχιστον δεν κανει τώρα δεν ξερω αν έκανε παλιά παρολαυτα θα τους στείλω ενα mail να ρωτήσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδή κάνανε ship γι' αυτό στο λέω.

Εγώ δε μπορώ να σου πω με σιγουριά αν γίνεται καθώς δεν έχω λογαριασμό για να παραγγείλω κάτι και να δω αν μπαίνει στο καλάθι κλπ. Οπότε στείλε ένα μέιλ και δες τι θα σου πούνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους έστειλα ενα mail να μου πουν παντως και τώρα που έφτιαξα account για σιγουριά η ελλάδα δεν υπάρχει , την βγάλανε λογο οικονομικής κρίσης ρε γαμώτο wtf ? :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γράψε εδώ τι θα σου πουν αν είναι κάπως αρνητική η απάντηση ή στείλε μου ένα πμ αν θες όταν έχεις νέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εγω ζητησα μεσω της φορμας επικοινωνιας, πληροφοριες για το backplate της h100i. 2 1/2 μηνες μετα τιποτα. Δε ξερω αν το εχει συστημα ή επεσα σε ανικανο εργαζομενο...παντως η h100i εφυγε αδικα για λιμανια ξενα...:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν κατσω να αναλογιστω απ'το forum τους τις εκατονταδες rma αιτησεις που εχουν, κυριως για υδροψυξεις τοτε λογικο να αργουν τοσο να απαντησουν.. Χρειαζονται 2-3 ντουζινες υπαλληλους στο customer support τμημα της η Corsair ανετα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανάσταση μου απαντήσανε μετα απο κανα μήνα

 

Unfortunately our Corsair web store no longer ship to the EU. We advise you to find a local Corsair distributor in your region.

 

We apologize for any inconveniences this may cause.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Κι αυτη η Corsair ενα γενικο αντιπροσωπο στην Ευρωπη χαθηκε να βαλει? Δε την λες και μικρη εταιρια για να κανει τετοια κινηση..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...