Προς το περιεχόμενο

Στις 13 από τις αρχικά 21 χώρες η κυκλοφορία του Xbox One


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γενικα δεν ειναι οτι εμεις δεν αγοραζουμε xbox,αλλα οτι η Ms ουτως η αλλως και το βλεπουμε απο αυτο στοχευει σε αλλες αγορες.Εντυπωση βεβαια μου κανει το Μεξικο και Βραζιλια στις πρωτες χωρες? :blink: Καλα τοσο πολυ πουλανε εκει :confused:

Οχι απλα την μαικροσοφτ την ενδιαφερει πιο πολυ η αμερικανικη ηπειρος!!!παρα οι υπολοιπες χωρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης το Kinect δεν θα είναι αναγκαίο για την λειτουργία του.

Sent from my RM-846_eu_euro1_273

ναι αλλά είναι αναγκαία η αγορά του και τα +100 ευρώ 

 

το fail συνεχίζεται αμείωτο

 

βέβαια αναμένω κάποια στιγμή να βγει έκδοση χωρίς αυτό, αλλά όταν θα συμβεί αυτό μπορεί να τρέχει και να μη φτάνει η ms

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στη χώρα μας έτσι κι αλλιώς δε θα έχει καμιά τρομερή πορεία η συγκεκριμένη κονσόλα

διορθώστε με αν κάνω λάθος, αλλά ακόμα και σε αυτή τη γενιά παρά τις περισσότερες πωλήσεις παγκοσμίως του 360, στην ελλάδα το ps3 ήταν και είναι πιο δημοφιλές..

 

με τα διάφορα που έχουν ακουστεί τόσο καιρό για το νέο xbox, με την καθυστέρηση στη χώρα μας και πάνω από όλα τη σημαντική διαφορά τιμής (που εδώ στην ελλάδα είναι ακόμα πιο σημαντική), δε το βλέπω να πολυπερπατά το xbox.. 

 

οπότε ποιος χέστηκε κι αν αργήσει; 

Αλλο ποιο δημοφιλες αλλο ποιο πουλησε ποιο πολυ εχει να κανει με ποια επαιρνε τσιπακι απο την πρωτη μερα..

Στην Ελλαδα ετσι και αλλιως ειχανε πει οτι θα ερθει αργοτερα,,μαλλον ισχυει και για το ps4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok... θα το πάρω σε έναν χρόνο και ο Αμερικάνος που θα το έχει σε 1-2 μήνες στο Gold θα είναι μεγαλύτερο lvl από εμένα το μακάκα, ναι θα τρέξω μετά από ένα χρόνο να το αγοράσω... sure..! Δεν έχω εμπάθεια και δεν είμαι gamer, απλά με τσαντίζει μια μεγάλη εταιρεία να κάνει τέτοιες μακακίες και να κοροϊδεύει. έλεος ρε MS...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Ελλαδα θα παει για το slim xbox one. Περα απο τη πλακα καλυτερα απο μια αποψη να δουμε και τι προβληματα θα βγαλει η κονσολα επειδη.... Microsoft ειναιι αυτη δε γινεται να μη βγαλει προβληματα.

 

Ας κανουν λοιπον οι αλλοι τα πειραματοζωα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν παίζει και σπασμένα όπως το 360 πολλοί θα την προτιμήσουν.. εάν συνεχίσει τις φθηνές δικαιολογίες του τύπου: καθυστερούμε την άφιξη της κονσόλας λόγω περιορισμένων ωρών των σκληρααααά εργαζομένων (με chips, καφέδες και λουκουμάδες στα χέρια)  βλέπω τα μεγάλα παιδιά να παίρνουν το ps4... Μεγάλη απογοήτευση εκεί που κάνεις σκέψεις και λες θα έχω κάτι καλό... να στις γκρεμίζει μια MS... E όχι δεν το δεχόμαστε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και φυσικά είναι εξαιρετικά πιθανό μέσα στο 2014 να μειωθεί η τιμή με αφαίρεση του kinect από το πακέτο. Το οποίο θα είναι χειρότερο και από εκείνη την μείωση της τιμής του 3DS τους πρώτους μήνες κυκλοφορίας με τους early adopters να νοιώθουν λίγο...ριγμένοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok... θα το πάρω σε έναν χρόνο και ο Αμερικάνος που θα το έχει σε 1-2 μήνες στο Gold θα είναι μεγαλύτερο lvl από εμένα το μακάκα, ναι θα τρέξω μετά από ένα χρόνο να το αγοράσω... sure..! Δεν έχω εμπάθεια και δεν είμαι gamer, απλά με τσαντίζει μια μεγάλη εταιρεία να κάνει τέτοιες μακακίες και να κοροϊδεύει. έλεος ρε MS...

 

Σε ενα χρονο θα το έπαιρνες ετσι κι αλλιως και χωρις την ειδηση του νηματος.Στις 8 χωρες που εξαιρεθηκαν για το launch δεν ηταν η Ελλαδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...