Προς το περιεχόμενο

TechCrunch: Το χρυσό iPhone είναι πραγματικότητα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

της Bugatti να μην κράξεις και είμαστε ok :P

Ουουου παλιόbugatti. Σιγά, ένα ακριβό VW είναι :P

 

Αυτο δεν ηταν καν προταση..............

Ρε μαγκες, εσεις τι θιγ3στε; χαβαλε κανουμε σε μια φιμη που βγηκε, μην ειστε τοσο ξενερωτοι..

Ο φοτης απο την αλλη ακουσε το ονομα του και πεταχτηκε να σχολιασει τον ρουχισμο μας.. 

 

Ρε, παρτε μπογια και βαφτε τα κινιτα χρυσα, τι θυκες και τετοια..

Φυσικά και δεν ήταν πρόταση...τι να απαντήσω σε αυτό που έγραψε ο άλλος?

 

Εγώ προσωπικά δεν θιγομαι καθόλου, όπως είπα εξάλλου δεν είμαι καν φίλος της apple (το αντίθετο θα έλεγα)

Το ότι οι περισσότεροι δεν μπαίνουν καν στον κόπο να διαβάσουν το θέμα και βασίζονται στον τίτλο για να κάνουν χαβαλέ (ο οποίος δεν είναι καν αστείος σε όσους έχουν διαβάσει το άρθρο) αυτό ναι...είναι αστείο...

 

Φαντάσου να δεις τίτλο "κλείνει η φερραρι" (τυχαία η μαρκα) και να αρχίσεις να κοροϊδεύεις την εταιρεία νομίζοντας ότι κανείς χιούμορ, για να διαπιστώσεις ότι το άρθρο λέει ότι "κλείνει η φερραρι την αντιπροσωπεία της στην ελλαδα"...κάπου το αστείο θα έχει χάσει το νόημα του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρόσεξε ποια είναι η διαφορά που αν και λογικό, αδυνατείς να κατανοήσεις: Ferrari δεν έχει κι η κουτσή μαρία, έστω και με δόσεις.

 

Έναν παραλληλισμό της προκοπής δε μπορείς να κάνεις, θες και iPhone. 

 

Αν μπορούσες, δε θα 'χες ανάγκη το iPhone.

Κοιτα μπορεις να λες οτι θες η πραγματικοτητα δεν αλλαζει , η διαφορα μας ειναι πως εγω δεν παω να κραξω κατι που δεν μπορω να το αποκτησω διοτι πολυ απλα τα επιχειρηματα μου θα ειναι ακυρα ενω εσυ το κανεις.Και μαλιστα προσχηματικα  με μια  υπονοια  ψαγμενου καταναλωτη διανθισμενο με σαλτσα απο ελευθερο λογισμικο και καλα .Εκει ειναι που γελανε και οι πετρες...

Εισαι hater  δεν ειναι κακο ,λιγη αυτογνωσια δεν βλαπτει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πάμε μαζί αύριο το απόγευμα να πάρω τρία iPhone μπροστά σου, θα εξακολουθώ να είμαι ο φτωχομπινεδιάρης και «όσα δεν πιάνει η αλεπού...» και τα λοιπά ωραία που λες και υποννοείς; Θα συνεχίσω να κράζω όμως.

 

Αυτό το επιχείρημα είναι στην καλύτερη ανύπαρκτο, πάρ' το χαμπάρι. Στο έχω ξαναπεί: εδώ διακοπές πάνε, σπίτια αγοράζουν (αγόραζαν πιο σωστά) χωρίς να έχουν 10€ στο πορτοφόλι ή στην τράπεζα, κι εσύ θεωρείς κατόρθωμα την αγορά ενός iPhone, το οποίο μπορείς ν' αποκτήσεις ακόμα κι αν δεν έχεις στον ήλιο μοίρα;

 

Χρειάζεται να αναφέρω τους κατόχους iPhone που κάνουν αναπάντητες για να τους καλέσουν;

 

Ναι, είμαι hater, σίγουρα όχι των συσκευών πάντως.

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν είναι η πρώτη φορά που βγάζει χρυσό το iphone, το 2008 έβγαλε σε περιορισμένο αριθμό για το original iphone την "COLORWARE" έκδοση και ένα απο τα μοντέλα ηταν χρυσό με μαύρο. Δεν ήρθε ποτέ Ελλάδα και η τιμή του πέρα απο κάθε φαντασία, τότε το αγόρασε η πρώην μου κοντά στα 800Ε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την διαφορα μεταξυ χρυσου - σαμπανιζε δεν μπορειτε να διακρινετε εχετε και αποψη τρομαρα σας...

 

Sent from my ipad4 using Insomnia

μονο οι γκομενες τα διακρινουν αυτα τα χρωματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Και όοοοοοοοολα αυτά γράφτηκαν επειδή ανακοινώθηκε ένα χρώμα ακόμη για ενα τηλέφωνο... Λες και θα σας το δώσουν υποχρεωτικά σε χρυσό και δεν θα υπάρχουν μαύρα & λευκά!

 

Πάντως αποτελεί ολόκληρο case study η ιστορία με την Apple. Τόμους ολόκληρους γράφεις! :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Porsche είναι το ακριβό μοντέλο του VW B)

 

εχεις δικιο, η Veyron ειναι το ΠΟΟΟΟΛΥ ακριβο μοντελο της vw :P

 

sorry για το off topic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και όοοοοοοοολα αυτά γράφτηκαν επειδή ανακοινώθηκε ένα χρώμα ακόμη για ενα τηλέφωνο... Λες και θα σας το δώσουν υποχρεωτικά σε χρυσό και δεν θα υπάρχουν μαύρα & λευκά!

 

Πάντως αποτελεί ολόκληρο case study η ιστορία με την Apple. Τόμους ολόκληρους γράφεις! :)

εσεις το βγαλατε "ειδηση"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To 5S θα είναι σαμπανιζέ και όχι χρυσό. Eνα χρώμα που προσδίδει διαχρονικότητα όταν συνδυάζεται με κλασσικές φόρμες στον χώρο του αυτοκινήτου. Επίσης ένα δημοφιλές προϊόν της Apple σε χρυσό χρώμα όταν ήταν εν ζωή ο Steve.

http://archive.techtree.com/techtree/jsp/article.jsp?article_id=55782&cat_id=571

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μονο οι γκομενες τα διακρινουν αυτα τα χρωματα.

εσυ καβαλα κανα παπακι και πηγαινε σε οφθαλμιατρο  αχρωχματοψια λεγεται.

 

 

Υ.Γ με παπακι δεν γινεται να εχεις αποψη για τις γκομενες :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...