Προς το περιεχόμενο

ποιον ssd hard disc????


arma1

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

λεβεντες καλησπερα, σημερα θα κανω την αγορα, να παρω αυτον για καλυτερα??? http://www.e-shop.gr/product?id=PER.306078 , μου ειχατε προτεινει τον παρακατω γι αυτο λεω, http://www.e-shop.gr/product?id=PER.306066

περιμενω να μου πειτε για να κανω την αγορα ευχαριστω!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλημερα φιλοι μου, λοιπον σημερα παρελαβα τον samsung Evo τον τοποθετησα κανονικα και απο το bios δεν αλλαξα κατι ,ηταν στην επιλογη  AHCI, εβαλα cd win 8 για εγκατασταση και βλεπω οτι τον αναγνωριζει το δισκο κανονικα, μου βγαζει χωρητικοτητα  καπου στα 112 γιγα , αυτα προς το παρων με την πρωτη ευκαιρια (μαλλον την Κυριακη) θα κανω την εγκατασταση τον win και θ αναφερω εντυπωσεις  :-D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

καλησπερα, μολις εγκατεστησα τα win, ουτε 10 λεπτα δεν χρειαστηκαν για την εγκατασταση τους, επαθα πλακα :-D , πρωτες εντυπωσεις πολυ καλες, αν και δεν εχω μετρο συγκρισης με αλλον ssd, τελικα ειχατε δικιο αξιζει ενας ssd στο pc, αυτο που θελω να ρωτησω τωρα ειναι πως γινετε η εγκατασταση των προγραμματων να γινετε στον αλλο δισκο? πολλα προγραμματα ρωτα που θελεις να γινει, μερικα οχι, πως το ελεγχο αυτο?

 

edit   εκανα και εγω το τεστ να δω τι παιζει, τι λετε? καλο το αποτελεσμα σε sata2?

 

hq1l.png
 
Uploaded with ImageShack.us
Επεξ/σία από arma1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

καλησπερα, μολις εγκατεστησα τα win, ουτε 10 λεπτα δεν χρειαστηκαν για την εγκατασταση τους, επαθα πλακα :-D , πρωτες εντυπωσεις πολυ καλες, αν και δεν εχω μετρο συγκρισης με αλλον ssd, τελικα ειχατε δικιο αξιζει ενας ssd στο pc, αυτο που θελω να ρωτησω τωρα ειναι πως γινετε η εγκατασταση των προγραμματων να γινετε στον αλλο δισκο? πολλα προγραμματα ρωτα που θελεις να γινει, μερικα οχι, πως το ελεγχο αυτο?

 

edit   εκανα και εγω το τεστ να δω τι παιζει, τι λετε? καλο το αποτελεσμα σε sata2?

 

hq1l.png
 
Uploaded with ImageShack.us

 

 

Αυτες ειναι οι ταχυτητες του 840 evo 120GB? ρωταω γιατι αυριο ερχεται ο vertex 450 που πηρα και θελω να συγκρινω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Αυτες ειναι οι ταχυτητες του 840 evo 120GB? ρωταω γιατι αυριο ερχεται ο vertex 450 που πηρα και θελω να συγκρινω.

σε sata2 όμως και μάλλον χωρίς ΑΗCI

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...