Προς το περιεχόμενο

Αγορα ups.


KoKoPsOpSaRoS

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδη η ΔΕΗ εχει σκοπο να μου καταστρεψει το pc και εγω ο μ@@@ς δεν εχω ουτε ups ουτε κανω backup τα αρχεια, αποφασισα να αγορασω εναν σταθεροποιητη. Πραγματικα παιδια απορω πως δεν μου διαλυθηκε το hardware. Ειδικα εχθες εγινε βλαβη στην περιοχη και μεσα σε δευτερολεπτα εφευγε και επανερχοτανε το ρευμα. Ευτυχως τα εκανα ολα test ξεχωριστα και κανενα προβλημα. Εχετε να μου προτεινετε μια οικονομικη λυση για αγορα? Το τροφοδοτικο ειναι στα 650watt.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε η αληθεια ειναι οτι κατω απο 100 ευρω σιγουρα. Μετα τα 50 ευρω θα ζοριστω. Δεν νομιζω να κουμπωσω τιποτα αλλο επανω. Μια τηλεοραση ειναι στο σαλονι, και αλλος ενας desktop σε αλλο δωματιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να είσαι καλυμμένος καλό είναι να κουμπώσεις οθόνη και ρούτερ(καλώδια) επάνω στο ups.

υπάρχουν και ποιό φθηνά

αλλά αυτό είναι καλό,θα σε καλύψει Link.png Site: http://www.skroutz.gr/s/293881/FSP-Fortron-EP850.html">FSP/Fortron EP850

πιστεψέ με δεν θα το μετανιώσεις που αγόρασες ups,είναι απο τα 'αξεσουάρ' που δεν πρέπει να λείπουν :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις δικιο και μεγαλο μου λαθος που δεν αγορασα απο την αρχη οταν τον πηρα το 2009. Εννοειται οτι δεν θα το μετανιωσω γιατι οπως ειπες δεν πρεπει να λειπει και ειναι σημαντικο εργαλειο :)

Οσον αφορα με αυτο που εστειλες, ειναι για ενα pc αποτι βλεπω. Η μια πριζα θα χρησιμοποιηθει για το καλωδιο της οθονης και το αλλο για το τροφοδοτικο του pc. Τωρα για τα καλωδια του ρουτερ που ειπες, ποια να βαλω? της γραμμης και ποιο αλλο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσωπικά έχω πολύπριζο και έχω κουμπώσει οθόνη/ρουτερ(τροφοδοσία) και το psu υπολογιστή(τροφοδοσία) μόνο του στο ups μου.

στο in(ups) τοποθετείς το καλώδιο του οτε(γραμμή) και στο out(ups) τοποθετείς του ρούτερ.

θα σε σώσει,το ρεύμα είναι άτιμο πράγμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχααα μια χαρα ετσι θα το κανω και εγω με το πολυμπριζο γιατι και εγω πολυμπριζο εχω. Και παλι σε ευχαριστω και καλημερα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...