Προς το περιεχόμενο

Η Google ανασχεδιάζει την εφαρμογή του YouTube στο Android και στο iOS


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μεγάλη αποτυχία, καλύτερα να μην την κατεβάσετε για iPhone 4. 
Σε sii παίζει αλλα με λίγα κολλήματα
Το YouTube εχει πρόβλημα ακόμη και απο το pc μάλιστα είχα επικοινωνήσει και με ΟΤΕ αναφέροντας τα προβλήματα αναπαραγωγής είτε σε φορητες συσκευές είτε σε σταθερές και η απάντηση ήταν ότι δεν ειναι πρόβλημα του παρόχου.
Αρκετός κόσμος βλέπει προβλήματα στην αναπαραγωγή βίντεο απο YouTube αλλα δεν αντιδράει το αποδέχεται . 
Είναι κακή ρύθμιση traffic shaping ;
Είναι πρόβλημα του YouTube ;
ΔΕΝ το αποδέχομαι!!!
Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και πολυ καλα κανει αφου για κλασιμο ειναι.Εχει ρε παιδια κανεις το προβλημα που εχω εγω στο youtube οταν εχω το κινητο σε οριζοντια θεση.

 

Και πολυ καλα κανει αφου για κλασιμο ειναι.Εχει ρε παιδια κανεις το προβλημα που εχω εγω στο youtube οταν εχω το κινητο σε οριζοντια θεση.
τι κινητο εχεις;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα Windows Phone τα εχει κλασμενα η Google ...

Και πολυ καλα κανει αφου για κλασιμο ειναι.

 

Εχει ρε παιδια κανεις το προβλημα που εχω εγω στο youtube οταν εχω το κινητο σε οριζοντια θεση.

Όπως το βλέπω στο nexus7,ευτυχώς που τα έχει κλασμενα!:P
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

samsung galaxy s2 android 4.1.2.

 

εσας σας το κανει τελικα ή οχι γιατιδεν μιυ εχει απαντησει κανεις σας.

Κάνεις και εσύ κάτι ερωτήσεις, εδώ δε λειτουργεί το backup - restore στο kies θα λειτουργήσουν άλλα ; lol

 

Σε landscape δεν εμφανίζει μπάρα με αποτέλεσμα να μην μπορείς να επιλέξεις τον επιθυμητό χρόνο .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έβαλα στο i5. Πολύ ωραία η νέα λειτουργία που σέρνεις το βίντεο με το δάχτυλο προς τα κάτω και αυτό -με το βίντεο να συνεχίζει να παίζει κανονικά- πηγαίνει στην κάτω δεξιά γωνία, έτσι ώστε εσύ να μπορείς να αναζητήσεις κάτι άλλο μέσα στην εφαρμογή. Θέλω να δω πώς θα υλοποιείται όλο αυτό στο android... θα γελάσω πάλι.

 

Edit: Και μόλις είδα ότι έχει αναβαθμιστεί και στο Note μου. Κλασσικά εικονογραφημένα. Στο android όταν σέρνεις το βίντεο κάτω, το παράθυρο μαυρίζει κατά τη μεταφορά και ακούς μόνο τον ήχο, σε αντίθεση με το ios που το βλέπεις να παίζει κανονικά κατά το minimize ή το κλείσιμο. Εννοείται lagάρει, η αναπαραγωγή διακόπτεται λιγάκι στην περιστροφή της οθόνης και άλλες ομορφιές...



samsung galaxy s2 android 4.1.2.

 

εσας σας το κανει τελικα ή οχι γιατιδεν μιυ εχει απαντησει κανεις σας.

Τη βγάζει κανονικά τη μπάρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...