Προς το περιεχόμενο

Γνώμες για Φορητό Υπολογιστή μέχρι 600 ευρώ..


TecmanGR

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδιά!
Θα ήθελα να μου προτείνεται κανα φορητό υπολογιστή για γενική χρήση αλλά και χαλαρό gaming.
Μέχρι στιγμής έχω καταλήξει στο:
Fujitsu AH532/G52 
Specs: 

CPU Family Intel Core i7 Μοντέλο CPU Core™ i7-3632QM Συχνότητα CPU up to 3,2 GHz Μέγεθος RAM 8 GB Τύπος RAM DDR3 Χωρητικότητα Σκληρού Δίσκου 750 GB Χαρακτηριστικά Σκληρού Δίσκου SATA, 5400 rpm Οπτικά Μέσα DVD+/-RW SuperMulti Ανεξάρτητη Κάρτα Γραφικών Ναι Κάρτα Γραφικών NVIDIA GeForce GT 640M LE 2GB Διαγώνιος Οθόνης 15,6" Χαρακτηριστικά Οθόνης TFT, (HD), LED backlight, glossy, 1366 x 768 pixel, 400:1 (min), 220 cd Web Camera Built-in webcam, HD HDMI port Ναι USB 2.0 ports 1 x USB 2.0 USB 3.0 ports 3 x USB 3.0 Δικτυακές Συνδέσεις Wifi 802.11b/g/n Bluetooth Ναι Λειτουργικό Σύστημα Δεν περιλαμβανεται Έκδοση Λειτουργικού Συστήματος Free Dos Διαστάσεις 378 x 252 x 34.2 mm Εγγύηση 1 έτος

Περιμένω τις προτάσεις σας! :)



Η stock συχνότητα του επεξεργαστή είναι στα 2.2Ghz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 νομιζω η εγγυηση ειναι μικρη..τουλαχιστον για τα 600ευρο που θα δωσεις..

επισης τα fujitsu δεν ξερω αλλα εχω δει 2 απο κοντα , και με φυσιολογικη χρηση η οθονη εχει ξεχαρβαλωσει..οι μεντεσεδες..μοντελα 2013..

θα ημουν λιγο επιφυλακτικος με την αγορα fujitsu..ισως πηγαινα σε ενα πιο safe bet.με μαρκες οπως asus dell toshiba..

προσωπικα παντα μιλαω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 νομιζω η εγγυηση ειναι μικρη..τουλαχιστον για τα 600ευρο που θα δωσεις..

επισης τα fujitsu δεν ξερω αλλα εχω δει 2 απο κοντα , και με φυσιολογικη χρηση η οθονη εχει ξεχαρβαλωσει..οι μεντεσεδες..μοντελα 2013..

θα ημουν λιγο επιφυλακτικος με την αγορα fujitsu..ισως πηγαινα σε ενα πιο safe bet.με μαρκες οπως asus dell toshiba..

προσωπικα παντα μιλαω :)

Αν σου είναι εύκολο ρίξε μια ματιά μήπως βρεις κάτι με παρόμοια χαρακτηριστικά :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...