Προς το περιεχόμενο

Τι λετε για αυτο το κινητο ? Samsung Galaxy S Duos S7562


nikbel1998

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ακουω γνωμες γιαυτο .............ιντερνετ γρηγορο? gps λεει τιποτα ? και αλλα αρνητικα ή θετικα απο κατοχους ή φιλους κατοχων? Σας ευχαριστω ..............http://www.kotsovolos.gr/site/mobile-phones-gps/mobile-phones/smartphones/124957-samsung-galaxy-s-duos-s7562?cmicc=skroutz

  Αν Υπαρχουν καλυτερες προτασεις στα ιδια χρηματα 150.00 ευρω πες τε μου .........

Επεξ/σία από nikbel1998
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακουω γνωμες γιαυτο .............ιντερνετ γρηγορο? gps λεει τιποτα ? και αλλα αρνητικα ή θετικα απο κατοχους ή φιλους κατοχων? Σας ευχαριστω ..............http://www.kotsovolos.gr/site/mobile-phones-gps/mobile-phones/smartphones/124957-samsung-galaxy-s-duos-s7562?cmicc=skroutz

  Αν Υπαρχουν καλυτερες προτασεις στα ιδια χρηματα 150.00 ευρω πες τε μου .........

Aπο Ελλαδα δε μπορεις να παρεις και καλυτερο με αυτα τα χρηματα.Αν θες απο εξωτερικο τοτε αλλαζει το θεμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως θα το παραγγειλω φιλε ? Και αν παθει κατι εχει εγγυηση λογω εξωτερικου ???????????

Φυσικα εχει.Απλα πρεπει να το στειλεις με 9 ευρω στην Κινα και να εχεις και υπομονη αρκετη μεχρι να σου ερθει παλι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

+1 μπες και στο myphone.gr να δεις τι λενε για τα κινητα. Εγω παραγγειλα σημερα αυτο με τα 115

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλο κινητο και αξιοπιστη μαρκα.Εγω εχω το lenovo.

ποιο κινητο δηλ ρε παιδια εννοειται με 115 ευρω ...Εγω δε μπορω να το δω sto myphone .gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...