Προς το περιεχόμενο

προβλημα με laptop


ssns

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδια.Ενας ξαδερφος εχει ενα toshiba satellite A300-15J το οποιο σταματησε να δειχνει εικονα!Πρωτη σκεψη ηταν οθονη αλλα το συνδεσε σε εξωτερικη αλλα ουτε εκει εδειχνε τιποτα οποτε λογικα το μυαλο μου πηγε στην καρτα γραφικων.Μπορει να αλλαχτει απο οσο εψαξα αλλα θελω και την γνωμη σας.εδω ειναι το λινκ του λαπτοπ http://www.toshiba.eu/discontinued-products/satellite-a300-15j/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια.Ενας ξαδερφος εχει ενα toshiba satellite A300-15J το οποιο σταματησε να δειχνει εικονα!Πρωτη σκεψη ηταν οθονη αλλα το συνδεσε σε εξωτερικη αλλα ουτε εκει εδειχνε τιποτα οποτε λογικα το μυαλο μου πηγε στην καρτα γραφικων.Μπορει να αλλαχτει απο οσο εψαξα αλλα θελω και την γνωμη σας.εδω ειναι το λινκ του λαπτοπ http://www.toshiba.eu/discontinued-products/satellite-a300-15j/

αν είναι αφαιρούμενη και όχι ενσωματωμένη.. αλλάζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν είναι αφαιρούμενη και όχι ενσωματωμένη.. αλλάζει.

 

Το γνωριζω αυτο απλα αν μπορει καποιος με σιγουρια να μου πει αν ειναι αφαιρουμενη και γινεται να αλλαχτει.Επισεις αν συμφερει να φτιαχτει και αν μπορουμε να βρουμε καινουργια ή μεταχειρισμενη ιδια ή καλυτερη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το γνωριζω αυτο απλα αν μπορει καποιος με σιγουρια να μου πει αν ειναι αφαιρουμενη και γινεται να αλλαχτει.Επισεις αν συμφερει να φτιαχτει και αν μπορουμε να βρουμε καινουργια ή μεταχειρισμενη ιδια ή καλυτερη

αφαιρούμενη πρέπει να είναι σύμφωνα με την toshiba.

το ανοίγει κάποιος που ξέρει και βλέπει το ακριβές μοντέλο που έχει επάνω κάρτα γραφικών για 100% σιγουριά.

απο ebay λογικά,θα σου έρθει λογικά ποιό 'φθηνά'

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αφαιρούμενη πρέπει να είναι σύμφωνα με την toshiba.

το ανοίγει κάποιος που ξέρει και βλέπει το ακριβές μοντέλο που έχει επάνω κάρτα γραφικών για 100% σιγουριά.

απο ebay λογικά,θα σου έρθει λογικά ποιό 'φθηνά'

καλως!!παιζει να μπορει να παρει καλυτερη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες εδώ ένα βιντεάκι που ανοίγουν ένα laptop, μήπως βοηθήσει 

.

.

ναι το εχω δει ευχαριστω.αλλα δεν νομιζω πως θα μπορεσω ουτε εγω αλλα ουτε και ο ξαδερφος μ να κανει αυτη την διαδικασια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...