Προς το περιεχόμενο

Hearthstone: Heroes of Warcraft Topic v1


Tmark

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οficially αργει ακομα για android κινητα 

Τωρα αν αξιζει , πρεπει αν το ψαξεις για το δικο σου κινητο

nexus 5 έχω οπότε δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα, αυτό που ενοούσα είναι αν έχει πρόβλημα το παιχνίδι, bugs κλπ και αν αξίζει τον κόπο δηλαδή να το βάλεις με tweaks.

διάβασα στο reddit οτι crashάρει μετά το login window,ισχύει ή έχει στρώσει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 11k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι αυτο εχουν οι πιο πολλοι αλλα εγω εβαλα απο τον τυπα που λεει οτι ο ιδιος δεν crashare εκει που crashαρανε οι αλλοι,και οντως ετσι εγινε,μπηκα κανονικα στο game. Επαιξα 4 παιχνιδια,παει ΡΥΑΚΙ !!! Με το touch ειναι απιστευτο,δεν ξερω γιατι εχω χαρει τοσο :P Καθιστε να το δοκιμασουν και αλλοι απο εδω και βλεπετε :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακολούθησα λίγο το stream του Amaz.

 

Ο τύπος δεν έκανε 12αρι στην Arena και υποχρεώθηκε να ανοίξει 40 packs.

 

4 Legendary εκ των οποίων το ένα ήταν Golden (Flame Leviathan). Έλεος... Κανονικά 2 max δεν παίρνει κανείς στα 40?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρακολούθησα λίγο το stream του Amaz.

 

Ο τύπος δεν έκανε 12αρι στην Arena και υποχρεώθηκε να ανοίξει 40 packs.

 

4 Legendary εκ των οποίων το ένα ήταν Golden (Flame Leviathan). Έλεος... Κανονικά 2 max δεν παίρνει κανείς στα 40?

 

αν δεν κανω λαθος υποχρεωτικο δεν ειναι τιποτα, απλα για καθε πακετο που ανοιγεις εχεις συγκεκριμμενες πιθανοτητες να σου κατσουν legendaries,epic κτλ...αμα εισαι κωλοφαρδος μπορει να σου κατσουν και 40,,,

 

1 στα 20 ειναι συνηθως ο μεσος ορος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα 12 πακετα που ανοιξα χθες 3 legendary ηρθαν,και αλλα 4 epic νομιζω. Καλα ειναι νομιζω  :P Εκτος απο το Mal ganis,ηρθε και ο Foe Reaper (Καλουτσικη) και HEmet (most Fail legendary ευκολα...)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ στα 20 που έχω ανοίξει από αρένες πήρα Malganis (τον οποίο μου τον είχε δώσει μάλιστα στη συγκεκριμένη αρένα :D ) και τη μούφα τον Juggernaut του Warrior 


Στα 12 πακετα που ανοιξα χθες 3 legendary ηρθαν,και αλλα 4 epic νομιζω. Καλα ειναι νομιζω   :P Εκτος απο το Mal ganis,ηρθε και ο Foe Reaper (Καλουτσικη) και HEmet (most Fail legendary ευκολα...)

 

Ο Foe Reaper μου αρέσει πολύ, ο Hemet είναι για σπάσιμο και σκόνες :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

nexus 5 έχω οπότε δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα, αυτό που ενοούσα είναι αν έχει πρόβλημα το παιχνίδι, bugs κλπ και αν αξίζει τον κόπο δηλαδή να το βάλεις με tweaks.

διάβασα στο reddit οτι crashάρει μετά το login window,ισχύει ή έχει στρώσει?

 

Moto G εδώ (αρκετά πιο κάτω από Nexus 5 δλδ) και παίζει νεράκι. Δεν πιστεύω να έχεις θέμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 προσπεκτορ και zus ολο καρκινοχαντερς να σας πεφτουν... :mad:

 

εγω στα 20 που εχω ανοιξει μεχρι τωρα, οπως ειπα και πριν μου εκατσε μονο ο χεμετ...

 

δεν εχω ασχοληθει καθολου με constructed ακομα και με το dust που εχω μαζεψει μαλλον σκεφτομαι να βγαλω το grommash που μαλλον ειναι  απαραιτητος παρα απο καποιο του gvg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...