Προς το περιεχόμενο

Κάρτα Γραφικών για Rome 2 Total War


Bazooker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ελπίζω να κάνεις πλάκα. Με αυτή την κάρτα παίζεις χαλαρά όλα τα τωρινά παιχνίδια και τα επόμενα τουλάχιστον για 3 χρόνια με όλες τις ρυθμίσεις στο τέρμα. Με ένα 600αρι τροφοδοτικό Corsair, θα είσαι οκ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω να κάνεις πλάκα. Με αυτή την κάρτα παίζεις χαλαρά όλα τα τωρινά παιχνίδια και τα επόμενα τουλάχιστον για 3 χρόνια με όλες τις ρυθμίσεις στο τέρμα. Με ένα 600αρι τροφοδοτικό Corsair, θα είσαι οκ.

ΘΑ ΤΗΝ ΑΓΟΡΑΣΩ,ΔΕ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ ΩΡΑΙΑ ΓΙΑ 3 ΧΡΟΝΙΑ ΔΕ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν κατάλαβες. Με αυτή σύμφωνα με τις προδιαγραφές της παίζεις παιχνίδια σίγουρα για τα επόμενα 7-8 χρόνια.  Για τα επόμενα 3 που είπα πριν παίζεις χαλαρά full γραφικά στα πάντα. Αργότερα ίσως δεν είναι όλα στο full. Μπορεί πχ να είναι αντί για ulta high, στο high. Στα χρόνια που λέω, πολύ πιθανόν να λέω και λίγα. Έχω μια 9500GT από το 2007 περίπου και ακόμα παίζω παιχνίδια. Η κάρτα μου τότε έκανε γύρω στα 130 ευρώ.

 

Η γνώμη μου είναι πάντως να μην δώσεις τόσα χρήματα για κάρτα γραφικών. Για το rome που θες να παίζεις, σε καλύπτει και μια κάρτα των 150-200 ευρώ εντελώς άνετα. Και με 260 περίπου ευρώ συνολικά, παίρνεις και ένα πολύ ποιοτικό τροφοδοτικό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θες την γνωμη μου μην παρεις αυτη σε αυτα τα λεφτα...

Και αυτό ισχύει, αν και η δικιά μου γνώμη είναι να μην δώσει καν τόσα λεφτά για την χρήση που τη θέλει. Μπορεί να καλυφθεί με πολύ λιγότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα εγω θα του ελεγα να παρει μια 7970 μεταχειρισμενη με εγγυηση γυρω στα 280-300 αλλα αν δεν θελει αλλο αυτο...Ειδικα αν μπορει να περιμενει κανα μηνα θα βρισκει και με 250...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...