Προς το περιεχόμενο

Phablet μεχρι 400 euro : Note 2 ;;


pigos23

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια

Αυτην την περιοδο μου εχει κατσει στο μυαλο να κανω την μεταβαση απο το samsung galaxy nexus που εχω κ να αγορασω ενα κινητο με πολυ μεγαλη οθονη (το θελω για καλυτερη περιηγηση στο internet κ για emulators)κ εχω ψιλοκαταληξει στο Note 2


Το διλλημα μου ειναι αν αυτην την στιγμη αξιζει τα 390 euro καινουριο (επισης οτι αγγελια ως μεταχειρισμενο εχω βρει ειναι στον κοσμο τους κ το δινουν κατι 330-350 euro κλπ) ή αν εχει νοημα να κανω λιγη υπομονη αν υπαρχει στο μελλον να βγει κατι αντιστοιχα καλο σε αυτα τα χρηματα

Αξιζει να περιμενω λετε για lg g pro μεταχειρισμενο ή θα αργησει λετε εστω κ μεταχειρισμενο να πεσει στα 400 euro?? (το note 3 μαλλον θα ειναι πανακριβο οταν βγει)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω λεω να περιμενεις μεχρι Σεπεμβριο που θα βγει το 3 για να χτυπησεις το κατα πολυ πεσμενο 2.Το πηρα πριν κανα μηνα φιλε και απλα δεν υπαρχει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω επιασα παντως στα χερια μου το Note 2 εβγαλα μια φωτογραφια πηγα να κανω pinch to zoom και απογοητεύτηκα απο το Lag. Μου φανηκε πως το G της LG τα πηγαινε πολυ καλυτερα και απο note και απο galaxy

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω επιασα παντως στα χερια μου το Note 2 εβγαλα μια φωτογραφια πηγα να κανω pinch to zoom και απογοητεύτηκα απο το Lag. Μου φανηκε πως το G της LG τα πηγαινε πολυ καλυτερα και απο note και απο galaxy

 

 

κατι συνεβη γιατι εχω δουλεψει νοτε2 φιλου μου και η λεξη lag ηταν αγνωστη... φωτογραφιζε ζοομαρε ξεζοομαρε , σκρολλαρε σαν πουστης :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω επιασα παντως στα χερια μου το Note 2 εβγαλα μια φωτογραφια πηγα να κανω pinch to zoom και απογοητεύτηκα απο το Lag. Μου φανηκε πως το G της LG τα πηγαινε πολυ καλυτερα και απο note και απο galaxy

Σας παρακαλω ας σταματησει η ραδιο αρβυλα εδω.Αυτα περι lag κτλ δεν ισχυουν σε καμια περιπτωση.Μιλαω φυσικα σαν κατοχος Note 2

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή είμαι και εγώ προ αγοράς κινητού αυτό που διάβασα για τα lags οφείλω να ομολογήσω ότι με έκαναν να άρχισα να σκέφτομαι την ορθότητα της επιλογής μου να αγοράσω το συγκεκριμένο τηλέφωνο. Βασικά το μεγάλο μου δίλημμα είναι ανάμεσα σε αυτό και στο nexus 4. Αλλά να σταματήσω εδώ για να μη χαλάσω και το θέμα του starter. Απλά να πω ότι και εγώ από galaxy nexus προέρχομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

 

εγω επιασα παντως στα χερια μου το Note 2 εβγαλα μια φωτογραφια πηγα να κανω pinch to zoom και απογοητεύτηκα απο το Lag. Μου φανηκε πως το G της LG τα πηγαινε πολυ καλυτερα και απο note και απο galaxy

Σου μιλαω κι εγω σαν κατοχος του νοτε2 οτι αν το δουλεψεις χωρις εξοικονομηση ενεργειας θα δεις οτι δεν υπαρχει ο ορος lag σε αυτο το τηλεφωνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Same here. 

 

@disqualified μπορει να εχεις δικιο επειδη παιζει ο φιλος σου να εχει βαλει καμια περιεργη (= κακογραμμενη) εφαρμογη και να του προκαλει lag. Out of the bοx η συσκευη δεν εχει προβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα πράγματα ειναι απλά, εγώ λέω τι παρατήρησα, όπως επίσης παρατήρησα πως στο galaxy s4 αν σκρολαρεις πολύ γρήγορα τον τηλ κατάλογο και βάλεις το δάχτυλο στην οθόνη δεν σταματά αμέσως κατι που είχα παρατηρήσει πολύ πιο έντονα σε galaxy s advance. Μου αρέσει αρκετές φορές να δοκιμάζω τηλεφωνα στις θέσεις των καταστημάτων και λέω τι παρατηρώ.Δε λέω ότι τα τηλεφωνα δεν ειναι καλα λέω απλά κατι που μου κάνει εντύπωση επειδή πρόκειται για ναυαρχιδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τα πράγματα ειναι απλά, εγώ λέω τι παρατήρησα, όπως επίσης παρατήρησα πως στο galaxy s4 αν σκρολαρεις πολύ γρήγορα τον τηλ κατάλογο και βάλεις το δάχτυλο στην οθόνη δεν σταματά αμέσως κατι που είχα παρατηρήσει πολύ πιο έντονα σε galaxy s advance. Μου αρέσει αρκετές φορές να δοκιμάζω τηλεφωνα στις θέσεις των καταστημάτων και λέω τι παρατηρώ.Δε λέω ότι τα τηλεφωνα δεν ειναι καλα λέω απλά κατι που μου κάνει εντύπωση επειδή πρόκειται για ναυαρχιδες

Ναι ρε συ δε σε ακυρωνω, απλα σου λεω πιο μπορει να ειναι το αιτιο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...