Προς το περιεχόμενο

help, enoxlhtikos hxos


ioannis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

kana flash-aki tha einai me ixo

Η πιθανότερη αιτία, damn3, μήπως γνωρίζεις πως μπορεί να βρεθεί και να απενεργοποιηθεί; Ευχαριστώ όλους τους φίλους που προθυμοποιήθηκαν να μου απαντήσουν, πραγματικά αυτό το βρίσκω μόνο στον κόσμο των περί τα computers, είναι πολύ συγκινητικό. Χίλια ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kana flash-aki tha einai me ixo

Η πιθανότερη αιτία' date=' damn3, μήπως γνωρίζεις πως μπορεί να βρεθεί και να απενεργοποιηθεί; Ευχαριστώ όλους τους φίλους που προθυμοποιήθηκαν να μου απαντήσουν, πραγματικά αυτό το βρίσκω μόνο στον κόσμο των περί τα computers, είναι πολύ συγκινητικό. Χίλια ευχαριστώ.[/quote']

 

den yparxei lysi mesa apo to flash player to idio. ara tha prepei na breis alli lisi, opws na kleineis ton ixo, na blokareis me kapoion proxy sygkekrimena flash arxeia (px yparxei to proxomitron pou borei na allazei ton kwdika htm mias selidas kai na aferei i na prosthetei merh), i bgazeis to flash teleios :).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

kana flash-aki tha einai me ixo

Η πιθανότερη αιτία' date=' damn3, μήπως γνωρίζεις πως μπορεί να βρεθεί και να απενεργοποιηθεί; Ευχαριστώ όλους τους φίλους που προθυμοποιήθηκαν να μου απαντήσουν, πραγματικά αυτό το βρίσκω μόνο στον κόσμο των περί τα computers, είναι πολύ συγκινητικό. Χίλια ευχαριστώ.[/quote']

 

den yparxei lysi mesa apo to flash player to idio. ara tha prepei na breis alli lisi, opws na kleineis ton ixo, na blokareis me kapoion proxy sygkekrimena flash arxeia (px yparxei to proxomitron pou borei na allazei ton kwdika htm mias selidas kai na aferei i na prosthetei merh), i bgazeis to flash teleios :).

 

Απο που βγαίνει το flash damn3; και σ' ευχαριστώ θερμά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ιωάννη, νομίζω πως δεν πρόσεξες αυτό το post.

Επειδή δεν το σχολίασες καθόλου το λέω...

Και το βρίσκω πολύ πιθανό.

 

Αν έχεις λύσει το πρόβλημά σου, πες μας τι ήταν τελικά. :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Cristina, όλα τα πρόσεξα και όλα τα εφάρμοσα, αυτά που έγραψαν οι φίλοι, αλλά το πρόβλημα συνεχίζεται. Φυσικά κλείνεις τον ήχο και ξεμπερδεύεις, αλλά αυτή δεν είναι λύση. Πάντως στα millenium δεν έχω πρόβλημα, μόνο στα xp. Τι να πω, οι γνώσεις μου γύρω από τους Η/Υ είναι εμπειρικές. Είδα ότι εσύ ασχολείσαι επαγγελματικά, επομένως πιστεύω ότι θα βρεις άκρη. Πολλά ευχαριστώ Cristina.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...