Προς το περιεχόμενο

Καλύτερή μάρκα τηλεόρασης; (fast)


GoDRiC-

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα παίδες.. Αν ξέρετε να μου πείτε χοντρικά ποια είναι η καλύτερη μάρκα σε τηλεοράσεις.. Δεν ζητάω μοντέλο δε ζητάω τίποτα, απλά σε μάρκα πχ Samsung,LG,Panasonic κλπ είναι κι άλλες... Την θέλω κυρίως για το PS3/PS4 οπότε για καλό gaming προορίζεται... Όταν λέω καλύτερη μάρκα εννοώ στο συνολάκι περίπου τα μοντέλα της να έχουν διακριθεί παράδειγμα για τον φωτισμό τους την εικόνα τους την ανάλυση κλπ... Αν είστε γνώστες του θέματος και θέλετε να βοηθήσετε, παρακαλώ απαντήστε άμεσα διότι θα την αγοράσω αναγκαστικά αυτές τις μέρες και άργησα πολύ να κάνω το thread!

 

Ευχαριστώ!

 

PS: Μιλάω για το πολύ 280 ευρώ γιατί δε θα είναι πάνω από 25 inches...

Επεξ/σία από GoDRiC-
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sony και Phillips θα τις χρυσοπληρωσεις αλλα αξιζουν, με Samsung δεν θα μεινεις παραπονεμενος για την τιμη της, ενω και οι LG αν διαλεξεις καλο μοντελο δεν θα εχεις θεμα. Ολα αυτα ομως ειναι πολυ γενικα, καθε εταιρεια εχει μερικα πολυ καλα μοντελα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες.. Αν ξέρετε να μου πείτε χοντρικά ποια είναι η καλύτερη μάρκα σε τηλεοράσεις.. Δεν ζητάω μοντέλο δε ζητάω τίποτα, απλά σε μάρκα πχ Samsung,LG,Panasonic κλπ είναι κι άλλες... Την θέλω κυρίως για το PS3/PS4 οπότε για καλό gaming προορίζεται... Όταν λέω καλύτερη μάρκα εννοώ στο συνολάκι περίπου τα μοντέλα της να έχουν διακριθεί παράδειγμα για τον φωτισμό τους την εικόνα τους την ανάλυση κλπ... Αν είστε γνώστες του θέματος και θέλετε να βοηθήσετε, παρακαλώ απαντήστε άμεσα διότι θα την αγοράσω αναγκαστικά αυτές τις μέρες και άργησα πολύ να κάνω το thread!

 

Ευχαριστώ!

 

PS: Μιλάω για το πολύ 280 ευρώ γιατί δε θα είναι πάνω από 25 inches...

δεν υπάρχει αυτό που ζητάς φίλε μου.

είναι σαν να λες ποια είναι η καλύτερη μάρκα αυτοκινήτων,η καλύτερη τσιγάρων κλπ κλπ.

κάθε εταιρία έχει καλά,πολύ καλά ,μέτρια και εξαιρετικά προιοντα αναλογα τα φράγκα που θα σκάσεις για το αντίστιχο μοντέλο κάθε εταιρίας. είναι πολύ αόριστο αυτό που λες λοιπόν.

η σωστή ερώτηση θα ήταν ποια tv/monitor να πάρω για gaming μέχρι 27 ιντσες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως να'χεις και δίκιο.. Απλά ρώτησα τελείως γενικά από ο,τι έχετε ακούσει σχόλια για τις εταιρίες κυρίως.. LG, Sony, Samsung κλπ.. Τα υπόλοιπα τα ψάχνεις βαθύτερα... Πολύ γενική και αόριστη ερώτηση γι'αυτό και περιμένω πολύ γενική και αόριστη απάντηση!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αυτα τα μεγέθη ολες οι επώνυμες ειναι παρομιες. Ολες στις 26, 28, 28'' ειναι κατω του μετρίου σε απόδοση.

 

Τωρα Samsung, LG, Sony, Panasonic ειναι αξιοπρεπεις ολες.

 

Σε κυριαρχια πωλησεων ειναι οι Samsung, LG με την σειρα που τις γραφω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν έχω ψαχτεί με αυτά τα θέματα.. Θα πάω να δω λίγο τις inches σε ένα μαγαζί για να δω αν χωράει στο δωμάτιο πόσο πρέπει να πάρω κλπ.. Αλλά από μάρκες τηλεοράσεων δε ξέρω.. Γι'αυτό ζητάω έτσι κάποια που να'χει καλή φήμη για τις εικόνες της την ποιότητα κλπ.. Μέχρι τώρα από όσο έχω ρωτήσει αρκετό κόσμο, έχουν ξεχωρίσει Samsung και LG.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απ οσα εχω διαβασει οι samsung ειναι οι κυριαρχες στις LCD Και οι Panasonic στις Plasma.

το μεγαλυτερο πλεονεκτημα των samsung ειναι ο ενσωματωμενος player Που εχουν και παιζει αρχεια με DTS

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...