Προς το περιεχόμενο

5450 1 GB Vs 8600 GT 512 MB


GaGaS_Thess

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα . Έπεσε στα χέρια μου μια 5450 με 1 GB μνήμη . Στο μηχάνημα μου φοράω μια 8600 GT με 512 MB . Παίζω μόνο Wow , DIablo 3 , StarCraft 2 οπότε δεν έχω και τρομακτικές απαιτήσεις . Η ερώτηση μου είναι να βγάλω την 8600 GT και να βάλω την 5450 ; είναι καλύτερη ; Πως σας φένεται;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω πιστευω οτι η 8600 Θα δώσει κάτι περισσοτερο απο την 5450 . Δεν κολαω στο 1 GB ram . Απο καποια συγκριτικα που βλεπω στο νετ δινει καλυτερες επιδοσεις . Μεχρι στιγμης παω μαλλον για να κρατησω την 5450 . Αλλες γνωμες ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8600!!!



το μονο καλο που εχει 5450 ειναι hdmi αν θες να την βαλεις για καλητερει αναλυση ταινιας 8600 ειναι δυνατο καρτονη και εχει πολυ καλητερη ψυξη η ατι θα σου κανει ταβανια με το wow θερμοκασια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8600!!!

 

το μονο καλο που εχει 5450 ειναι hdmi αν θες να την βαλεις για καλητερει αναλυση ταινιας 

 

Μιας που το ανεφερες , έχεις ιδεα ποια ειναι η μοναδική διαφορά μεταξύ HDMI που έχει η 5450 και DVI που εχει η 8600?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας που το ανεφερες , έχεις ιδεα ποια ειναι η μοναδική διαφορά μεταξύ HDMI που έχει η 5450 και DVI που εχει η 8600?

τι ρωτας τωρα? και amd1234 απο που συμπερανες υτα για την ψυξη, ειδες τις υλοποιησεις των καρτων που λεει ο ts?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εντεχω αλλο με τους @@ρες που αφηνουν να κυκλοφορουν εδώ μέσα!

τοτε κανε παραπονα στους mod αλλα μην σκας θα το καταλαβουν οι υπολοιποι χρηστες απο μονοι τους και θα τους απομακρυνουν μονοι τους!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια ελεος !!!!
Στο θεμα μας . Το HDMI δεν με απασχολει γιατι η οθονη που εχω βγαζει μονο VGA & DVI και το εχω συνδεμενο με DVI οποτε και στο HDMI θα παει HDMI to DVI . Απο τα λιγα που εχω διαβασει και απο εδω θα κρατησω την 8600 . Ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...