Προς το περιεχόμενο

Zte v967s costum rom


agisilaosko

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια γεια σας,

παραγγειλα προσφατα το συγκεκριμενο κινητο και ψαχνω καμια καλη ελληνικη ρομ να του βαλω.Μου αρεσει πολυ απο το galaxy s3.ξερετε που μπορω να βρω με ελληνικα;

ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Οταν λες σου αρεσει η ρομ απο το S3 εννοεις το user interface που εχει το S3 ή καποια ρομ αυτη καθαυτη που ειδες?

 

Αν ειναι το πρωτο, ειναι ο launcher της samsung που λεγεται touch wiz. Επειδη δεν μπορεις να τον εχεις στη συσκευη σου, κατεβασε τον Nova Launcher και (googlαρε γιατι δεν εχω ασχοληθει τοσο με το θεμα) κανε τον Touch Wiz Look.

 

Αν εννοεις το δευτερο ισως υπαρχει καποιο port για τη συσκευη σου (δυσκολα ομως νομιζω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Oχι γιατι να εχεις, ισα ισα που συγκεκριμενος ειναι και πολυ καλος launcher. Παντως (ασχετο) δεν καταλαβαινω γιατι πολλοι εντυπωσιαζονται απο τον touch wiz. Εχω samsung κινητα εδω και πολλααα χρονια και πραγματικα ειναι απαισιος :lol:

 

Γουστα θα μου πεις :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oχι γιατι να εχεις, ισα ισα που συγκεκριμενος ειναι και πολυ καλος launcher. Παντως (ασχετο) δεν καταλαβαινω γιατι πολλοι εντυπωσιαζονται απο τον touch wiz. Εχω samsung κινητα εδω και πολλααα χρονια και πραγματικα ειναι απαισιος :lol:

 

Γουστα θα μου πεις :)

 

όντως είναι αίσχος και άθλιος, βάλε τον Νόβα που είναι ελαφρύς και θα κατεβάσεις από το play store ένα πακέτο εικονιδίων να γίνει ίδιο με τον TW. Δεν θυμάμαι εάν είναι τσάμπα όμως τι πακέτο, δες το και εδώ είμαστε

 

Oχι γιατι να εχεις, ισα ισα που συγκεκριμενος ειναι και πολυ καλος launcher. Παντως (ασχετο) δεν καταλαβαινω γιατι πολλοι εντυπωσιαζονται απο τον touch wiz. Εχω samsung κινητα εδω και πολλααα χρονια και πραγματικα ειναι απαισιος :lol:

 

Γουστα θα μου πεις :)

 

όντως είναι αίσχος και άθλιος, βάλε τον Νόβα που είναι ελαφρύς και θα κατεβάσεις από το play store ένα πακέτο εικονιδίων να γίνει ίδιο με τον TW. Δεν θυμάμαι εάν είναι τσάμπα όμως τι πακέτο, δες το και εδώ είμαστε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...