Προς το περιεχόμενο

Κατάστημα εξωτερικού


zoiskarl

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας.Μου στείλανε σε λινκ το παρακάτω site ( http://clearanceonlinestore.com/)

και θέλω να μάθω αν κανείς από εσάς έχει ακούσει  τίποτα για αυτό.Ξέρω ότι έχει κεντρικά στην Κίνα αλλά ποτέ δεν βλάπτει να ρωτάς.Βασικά φίλος θέλει να αγοράσει και επειδή δεν ξέρει από αυτά το έστειλε σε μένα μην κάνει καμία ανοησία και κλαίει τα λεφτά του μετά.Ευχαριστώ πολύ για την όποια βοήθεια.

 


 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακριά για εμενα , ας κοιτάξει καλύτερα στο ebay εχει και εκει καλές τιμές και κατα την γνώμη μου ειναι μικρότερο το ρίσκο να παρεις κατι μαπα η να μην σου έρθει καθόλου αν ειναι αξιόπιστος power seller κτλπ ο πωλητής. Επίσης απο αμερική και κίνα να εχεις στο μυαλό για extra φόρους στο τελωνείο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Καλησπέρα σας.Μου στείλανε σε λινκ το παρακάτω site ( http://clearanceonlinestore.com/)

και θέλω να μάθω αν κανείς από εσάς έχει ακούσει  τίποτα για αυτό.Ξέρω ότι έχει κεντρικά στην Κίνα αλλά ποτέ δεν βλάπτει να ρωτάς.Βασικά φίλος θέλει να αγοράσει και επειδή δεν ξέρει από αυτά το έστειλε σε μένα μην κάνει καμία ανοησία και κλαίει τα λεφτά του μετά.Ευχαριστώ πολύ για την όποια βοήθεια.

 

 

 

Απατη φιλε.

Βρομαει απο μακρια! Μονο που βλεπεις WESTER UNION... Τα λεει ολα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να μην αγοράσω τίποτα δηλαδή έτσι??Γιατί τάχει πολύ φθηνά και σε ελκύει να το σκεφτείς...Ευχαριστώ πάντως για την βοήθεια παίδες.Νάστε καλά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε έλκει να το σκεφτείς και να πέσεις στην παγίδα να τους στείλεις τα χρήματα σου. Είδη δεν θα παραλάβεις ποτε και αν παραλάβει κάτι θα είναι φθηνές αχρηστες απομιμήσεις. Τόσο απλά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...