Προς το περιεχόμενο

Τι site τελικα ειναι το simplyelectronics.net?


gsk.ipt

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  Χαιρετε!!Τελευταια εψαχνα να αγορασω μια GoPro Hero 3!εψαχνα στα site,και ενα συγκεκριμενο μοντελο το εβρισκα στα 310 ευρω στα περισσοτερα site στην Ελλαδα.Καποια στιγμη επεσα στο προαναφερθεν site οπου οι τιμες ηταν πολυ χαμηλοτερες-το συγκεκριμενο προΪον στα 240 ευρω-.Επειδη δεν ηξερα γι αυτο το site εψαξα να δω αν ειναι αξιοπιστο.Βρηκα ενα σχετικο θεμα στο insomnia και διαβασα καποια θετικα και καποια αρνητικα.Θεωρησα οτι τα αρνητικα σχολια προεκυπταν απο τυχαια συμβαντα και οχι εσκεμενα απ το ιδιο το site(οπως καθυστερηση παραγγελιας,μη αμεση επιστροφη  χρηματων μετα την ακυρωση της παραγγελιας,μη απαντηση στα e-mail,συνεχεις δικαιολογιες για περαιτερω καθυστερηση της παραγγελιας).Καλως η κακως αποφασησα να κανω την παραγγελια στις 31 Ιουλιου!Το θεμα ειναι οτι η παραγγελια δεν μου εχει ερθει ακομα μετα απο ενα μηνα!Η κατασταση της παραγγελιας λεει οτι βρισκεται σε προτεραιοτητα η αποστολη εδω και δυο εβδομαδες.Στελνω e-mail και ολο δικαιολογιες μου λενε και το χειροτερο ειναι οτι τελευταια δεν παιρνω καν απαντηση!

  Αν μπορουσε καποιος να βοηθησει λιγο την κατασταση και να μου πει τι μπορω να κανω θα το εκτιμουσα πολυ!

  Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι γνωστό οτι απο το συγκεκριμένο μαγαζί παίρνει πάνω απο μήνα, ειδικά αν δεν το έχουν σε stock στην Αγγλία και περιμένουν να τους έρθει από την Κίνα και ύστερα να στο στείλουν.

 

Λέω να περιμένεις λίγο καιρό ακόμα και θα σου έρθει κάποτε!! 

2 Γνωστοί μου που έχουν πάρει απο εκεί τους ήρθαν με αρκετή καθυστέρηση αλλά ήρθαν. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είναι γνωστό οτι απο το συγκεκριμένο μαγαζί παίρνει πάνω απο μήνα, ειδικά αν δεν το έχουν σε stock στην Αγγλία και περιμένουν να τους έρθει από την Κίνα και ύστερα να στο στείλουν.

 

Λέω να περιμένεις λίγο καιρό ακόμα και θα σου έρθει κάποτε!! 

2 Γνωστοί μου που έχουν πάρει απο εκεί τους ήρθαν με αρκετή καθυστέρηση αλλά ήρθαν. 

Το θεμα ειναι οτι πριν κανω την παραγγελια,το προΪον υπηρχε σε stock...τωρα τι να πω,δεν ξερω!θα περιμενω κι αλλο.ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Exω στειλει email για την ακυρωση της παραγγελιας αλλα τελευταια μαλλον εγω δεν μπορω να δω email που μου στελνουν και απλα τωρα πρεπει να επικυρωσω την ακυρωση αλλα πρωτα πρεπει να μου στειλουν ενα μυνημα αυτοι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...