Προς το περιεχόμενο

Προσφορές Τηλεοράσεις Electroworld


circadian

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μην τους βαζετε ιδέες.

 

Ναι αλλά ένα απλό εκπτωτικό κουπόνι δεν θα είναι χειρότερο και από απλή παραπλάνηση καταναλωτή;

Γιατί ουσιαστικά ξέρεις ότι έσυρες έστω και από λάθος ένα τσούρμο καταναλωτές να παραγγείλουν κάτι και μετά τι; Προσπαθείς να τσιμπήσεις ότι μπορείς από όσους έσυρες στο μαγαζί με ένα κουπόνι;

Αυτό και αν είναι αθέμιτο, πιστεύω δηλαδή!

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 332
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Τι κουπονι ρε παιδια πλακα κανετε;

 

Αυτα ειναι πρακτικες που προσωπικα οπου μου ετυχαν δεν ξαναπατησα και εριξα και καταγγελια.

οποτε τι πιστευεις οτι θα ξανουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι κουπονι ρε παιδια πλακα κανετε;

 

Αυτα ειναι πρακτικες που προσωπικα οπου μου ετυχαν δεν ξαναπατησα και εριξα και καταγγελια.

Επειδη απλα πλεον ειναι πρακτικες, γιαυτο και ειναι το αναμενόμενο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι κουπονι ρε παιδια πλακα κανετε;

 

Αυτα ειναι πρακτικες που προσωπικα οπου μου ετυχαν δεν ξαναπατησα και εριξα και καταγγελια.

Δεν χρειάζεται να κοιτάξουμε πολύ πίσω. Στην ιστορία του public με το πληκτρολόγιο(4,5€) πριν 2 μήνες, όσους μας κρέμασαν μας έδωσαν 10% κουπόνι για οποιαδήποτε αγορά πληκτρολογίου μέσα σε 1 μήνα. Το πιο φθηνό μαζί με την έκπτωση έβγαινε στα 14€!

 

Δες τι έγινε στο Skroutz μετά απο αυτό https://www.skroutz.gr/m/1064/Public

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν εχει σημασια τι πιστευω εγω. Εχουν γραφτει 100 προβλεψεις. Δεν εχει αξια αλλη μια. Στους φιλους μου εχω πει τι πιστευω/περιμενω, οταν τελειωσουμε θα σας πουν τι ειχα πει. ;)

 

silmarien, σε αλλο μαγαζι αναφερεσαι, τα ειπα στο προηγουμενο ποστ. (εδω και 3 χρονια παιζει αυτη η πρακτικη, δεν την υιοθετουν ολα τα μαγαζια)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν αυτο ειχε συμβει στον καναδα σε πολυκαταστημα τετοιας κλασης το καταστημα θα τις εστελνε ανεξαρτητως σκεψης και χασουρας. Τετοια λαθη δεν τα συγχωρουν εκει οι νομοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πότε θα καταλάβετε ότι τώρα εμείς δεν μιλάμε και δεν προτείνουμε.Αφηστε το μαγαζί να κάνει την κίνηση του.Και όχι ένα κουπόνι 10% είναι κοροϊδία. Δεν παραγγείλαμε κουπόνια τηλεοράσεις παραγγείλαμε και ως τώρα απλα οι παραγγελίες είναι σε καθυστέρηση λόγω μεγάλου φόρτου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

 

Ακυρο να σβηστει

Για μένα δεν ίδρωσε και πολύ το αυτί τους. Λίγοι από τους πελάτες τους ψάχνουν online να δουν τι παίζει. Πηγαίνουν σαν τα πρόβατα και ψωνίζουν από εκεί. Οι πιο ηλεκτρονικά ψαγμένοι, αν και λίγοι, πιστεύω έγιναν πιο ευσυνείδητοι στις επιλογές τους. 
Άμα δεις στο Skroutz οι μονοάστερες αξιολογήσεις είναι περισσότερες απο τις πεντάστερες.

edit: -_-'

 

 

Επεξ/σία από matrixxx
spoiler-offtopic
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει και μια αλλη ιδεα αλλα δεν ξερω αν ειναι ολοι διατεθειμενοι, απο αυτους που παραγγειλαμε φυσικα εννοω, να βαλουμε ολοι εναν δικηγορο και να το κυνηγησουμε νομικα το θεμα, θα στηχισει αποιροελαχιστα στον καθενα απο μας με τοσα ατομα που ειμαστε ενα τετοιο επιχειρημα, και εκτος αυτου θα επαιρνε και πολυ περισσοτερο δημοσια διασταση το θεμα, και τοτε για το καταστημα τα πραγματα δεν θα ηταν τοσο απλα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι σιγά μη βγούμε και στο σύνταγμα για μια τηλεόραση... Έλεος δηλαδή!

Γι αυτο φιλε μου στην ελλαδα δε θ αλλαξει ποτε τιποτα, γι αυτο ακριβως που λες

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω είμαι μέσα για ομαδική καταγγελία έχει παραγινει η δουλειά με τα "ΛΑΘΗ" τους, αν θέλει ο matrixxx ας τα βάλει σε σποιλερ τα σχετικά ποστ η να μεταφερθούν αλλού για να δηλώσουμε και άλλοι συμμετοχή να κινηθούμε νομικά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γι αυτο φιλε μου στην ελλαδα δε θ αλλαξει ποτε τιποτα, γι αυτο ακριβως που λες

Αντιθέτως, δε θ'αλλάξει ποτέ τίποτα γιατί, αντί να βγαίνουμε στους δρόμους για το μέλλον των παιδιών μας, βγαίνουμε για τις τηλεοράσεις, τους σκληρούς δίσκους, τα nintendo και τις φωτογραφικές μηχανές

  • Like 12
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...