Προς το περιεχόμενο

Μαυρη οθονη στο ξεκινημα


NickGas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδες! Εχω ενα προβλημα εδω και αρκετο καιρο με το pc μου! Το ειχα παρει και απο e shop και το εχω παει 3-4 φορες για να μου το φτιαξουν και δεν εχουν κανει τιποτα (για να τα λεμε αυτα). Το προβλημα ειναι το εξης: παταω το κουμπι του η/υ για να ανοιξει και καθως φορτωνει ΠΡΙΝ δειξει το loading των windows βγαζει μια μαυρη οθονη με εναν κερσορα πανω αριστερα και "μενει" εκει γυρω στα 30-40 δευτερολεπτα, μετα συνεχιζει κανονικα. 

Μαζι με αυτο εχουν σταματησει να λειτουργουν και οι μπροστα θυρες usb και ακουστικων.

Και εκτος απο οοοολα αυτα, τωρα τελευταια βγηκε και αλλο προβλημα στην επιφανεια. Βαζω να δω/ακουσω ενα video (youtube ή οπουδηποτε αλλου) και αν το σταματησω το video για να κοιταξω μια αλλη σελιδα η να κανω οτιδηποτε αλλο, οταν το βαζω να συνεχισει να παιζει αργει να ερθει ο ηχος για να τον ακουσω.


Αυτα τα λιγα εχω εγω ο καημενος, σορρυ αν γραφω το προβλημα μου (sorry προβληματα ειναι το σωστο) σε λαθος τοπικ. ΔΩΣΤΕ ΜΟΥ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ! 

Thanks εκ των προτερων!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή στο γυρίζουν πίσω λέγοντας σου είναι εντάξει; 

Από εγγύηση να φανταστώ...

Ναι. Και μαλιστα μιαφορα μου το ειχαν κρατησει γυρω στις 40 μερες γιατι ελειπε ο τεχνικος τους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως το περιγράφεις η τα windows θα έχουν καποιο πρόβλημα οποτε με format ισως λυθεί η ο δίσκος εχει πρόβλημα , τωρα για τις μπροστά θύρες να μην εχουν μπει καλα τα βύσματα πανω στην motherboard αλλα εφόσον ειναι σε εγγύηση εκείνοι ειναι υπεύθυνοι να βρουν και να διορθώσουν το πρόβλημα.

 

Τρέξε ενα hdsentinel να δουμε σε τι κατάσταση ειναι ο δίσκος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...