Προς το περιεχόμενο

onda v973


Ducatista

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια το πηρα απο κινα και ειναι στον δρομο...... δεν ξερω ποσο κανει για να ερθει αλλα ανυπομονω να το δω και απο κοντα.... τωρα αν αξιζει και τα θετικα και τα αρνητικα του δεν βρηκα κατι που να με βοηθησει....... αν καποιος ξερει κατι παραπανω θα ον παρακαλουσα να μου πει... ευχριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Onda v973

 

Φιλε το ψαχνω το θεμα απο τοτε που βγηκε το onda v972.to onda v973 που παρηγγειλες στην αρχη ειχε προβληματακια αλλα μετα απο 3 firmware updates λενε οτι ειναι μια χαρα και δεν λαγκαρει πλεον οπως ελεγαν πολλοι στις αρχες.το μονο προβλημα που θα συναντησεις ειναι οτι δεν θα ειναι συμβατο με καποιες εφαρμογες και παιχνιδια.αλλα θα ειναι ελαχιστα αυτα οποτε μη σκας.ειναι η καλυτερη επιλογη για αυτα τα λεφτα.σε κανα μηνα που θα εχω τα χρηματα θα το παραγγειλω κ εγω.οταν σου ερθει γραψε εντυπωσεις αν δεν σου ειναι κοπος.thanks.

Επεξ/σία από zapantis88
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Onda v973

 

Φιλε το ψαχνω το θεμα απο τοτε που βγηκε το onda v972.to onda v973 που παρηγγειλες στην αρχη ειχε προβληματακια αλλα μετα απο 3 firmware updates λενε οτι ειναι μια χαρα και δεν λαγκαρει πλεον οπως ελεγαν πολλοι στις αρχες.το μονο προβλημα που θα συναντησεις ειναι οτι δεν θα ειναι συμβατο με καποιες εφαρμογες και παιχνιδια.αλλα θα ειναι ελαχιστα αυτα οποτε μη σκας.ειναι η καλυτερη επιλογη για αυτα τα λεφτα.σε κανα μηνα που θα εχω τα χρηματα θα το παραγγειλω κ εγω.οταν σου ερθει γραψε εντυπωσεις αν δεν σου ειναι κοπος.thanks.

κανενας κοπος θα χαρω εαν ειναι καλο το ταμπλετακι να μοιραστω την αποψη μου μαζι σας.. βασικα το παιρνω για σερφαρισμα (youtube. facebook)και καμια ταινια στην  μαλλον καταπληκτικη οθονη του....απλα δεν ειμαι και πολυ μεσα σε αυτα.. ας πουμε σκοπευω να το κανω η μαλλον να μου το κανουν ρουτ ισως ειναι καλυτερο... βεβαια δεν ξερω αν ερχεται με το τελευταιο φιρμγουερ και ειναι οκ δλδ δεν λαγκαρη! αν υπαρχει κανενας που το εχει η το εχει τσεκαρει ας μας πει την αποψη του....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω το 972 που ειναι πανομιοτυπο (Οι διαφορες τους ειναι οι διαστασεις καιτο παχος)

 

καταπλητκτικο tablet αλλα απο μπαταρια, κλαφτα χαραλαμπε περιμενε να σου κραταει 4-5 ωρες στη χρηση

 

κατα τα αλλα ισχυουν οσα διαβαζεις καταπληκτικη οθονη δε lagari  , παει αερα σε ολα

και το τελευταιο firmware να μην εχεις βαλτο οπωσδηποτε 

τα firmware ολων των onda τα βρισκεις εδω http://pan.baidu.com/share/home?uk=389436537#category/type=0

τωρα για το ροοτ αφου δεν πολυ ασχολησε με αυτα δε βλεπω και λογω να στο κανουν .. αν επιμενεις ομως και εχεις αποριες εδω ειμαστε

αν δε βλεπει εφαρμογες στο play υπαρχει και για αυτο λυση (που βλεπει κατα το 98 % των εφαρμογων 1-2 να εχω πετυχει που ειχε ασυμβατικοτητα)

 

μην βαλετε custom rom

πραγματικα σαν την official δεν υπαρχει.. ουτε να μπητε στο κοπο για την cyan και ας λεει 4,3 εχει μικρο λεπτομεριες που θα σας ξενερωσουν και θα γυρισετε στην official

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω το 972 που ειναι πανομιοτυπο (Οι διαφορες τους ειναι οι διαστασεις καιτο παχος)

 

καταπλητκτικο tablet αλλα απο μπαταρια, κλαφτα χαραλαμπε περιμενε να σου κραταει 4-5 ωρες στη χρηση

 

κατα τα αλλα ισχυουν οσα διαβαζεις καταπληκτικη οθονη δε lagari  , παει αερα σε ολα

και το τελευταιο firmware να μην εχεις βαλτο οπωσδηποτε 

τα firmware ολων των onda τα βρισκεις εδω http://pan.baidu.com/share/home?uk=389436537#category/type=0

τωρα για το ροοτ αφου δεν πολυ ασχολησε με αυτα δε βλεπω και λογω να στο κανουν .. αν επιμενεις ομως και εχεις αποριες εδω ειμαστε

αν δε βλεπει εφαρμογες στο play υπαρχει και για αυτο λυση (που βλεπει κατα το 98 % των εφαρμογων 1-2 να εχω πετυχει που ειχε ασυμβατικοτητα)

 

μην βαλετε custom rom

πραγματικα σαν την official δεν υπαρχει.. ουτε να μπητε στο κοπο για την cyan και ας λεει 4,3 εχει μικρο λεπτομεριες που θα σας ξενερωσουν και θα γυρισετε στην official

4-5 ωρες βιντεο ομως? ας πουμε 2 ταινιες και λιγο σερφαρισμα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4-5 ωρες βιντεο ομως? ας πουμε 2 ταινιες και λιγο σερφαρισμα?

Πως να σας το θεσω δε ξέρω για να γίνει κατανοητό το πρόβλημα της μπαταρίας στο συγκεκριμένο tablet..

 

Βασικά δεν έχει τοσο σημασία αν βλέπεις τενιες η surfareis

Ίδια κατανάλωση θα εχει με το να κοιτας απλα την οθονη και να χαζεύεις τη

Ναι οκ δε θα κρατησει 4.50 λεπτα θα κρατήσει 5 ωρες και 20 λεπτα.. Αμελητέο...

 

Ολη τη μπαταρια τη ρουφάει η οθόνη του. Αυτό μεταφράζεται σε όσο φωτίζει η οθονη ασχετος τι κανεις τοσο μαυριζει η μπαταρία

 

Γνωμη μου αν το παιρνεις για την οθονη του ειναι πολυ καλο καθως σε συνδυασμό με τα μηδενικά προβλήματα του κατα τη χρηση το κανουν εξερετικο. Αν το βάλεις σε συνδυασμό με την αυτονομια εκει η συσκευη χάνει πολύ βέβαια είναι τοσο μεγάλο που δεν ενδείκνυται για βόλτα εξω και αυτο μεταφράζεται σε πολλές πρίζες για φόρτιση στο σπιτι

 

1.5 τενια και surf πρέπει να το βγάζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως να σας το θεσω δε ξέρω για να γίνει κατανοητό το πρόβλημα της μπαταρίας στο συγκεκριμένο tablet..

 

Βασικά δεν έχει τοσο σημασία αν βλέπεις τενιες η surfareis

Ίδια κατανάλωση θα εχει με το να κοιτας απλα την οθονη και να χαζεύεις τη

Ναι οκ δε θα κρατησει 4.50 λεπτα θα κρατήσει 5 ωρες και 20 λεπτα.. Αμελητέο...

 

Ολη τη μπαταρια τη ρουφάει η οθόνη του. Αυτό μεταφράζεται σε όσο φωτίζει η οθονη ασχετος τι κανεις τοσο μαυριζει η μπαταρία

 

Γνωμη μου αν το παιρνεις για την οθονη του ειναι πολυ καλο καθως σε συνδυασμό με τα μηδενικά προβλήματα του κατα τη χρηση το κανουν εξερετικο. Αν το βάλεις σε συνδυασμό με την αυτονομια εκει η συσκευη χάνει πολύ βέβαια είναι τοσο μεγάλο που δεν ενδείκνυται για βόλτα εξω και αυτο μεταφράζεται σε πολλές πρίζες για φόρτιση στο σπιτι

 

1.5 τενια και surf πρέπει να το βγάζει

μαλιστα... νομιζω πως τα χρηματα του τα αξιζει τοτε....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...