Προς το περιεχόμενο

MSN Message problhma


chvet

Προτεινόμενες αναρτήσεις

hmm ligo paraxeno to provlima sou an ta stoixeia sou einai sosta

stin xeiroteri periptosi vale ena pio neo vesrion i ena pio palio i akoma trillian i dmsn

an kai pali den enonesai kame check an exis kanena firewall software i kanena router kai den doulevei sosta

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

mou to ekane kai emena kai den mporesa na brw ti eftege.tou esaska ena format giati eixa kai kati alla problems kai twra douleuei mia xara.chvet an exeis tin dinatotita na kaneis format tha lithei me tin mia apo tin alli psakstw ligo kati mporei na breis.an breis tin lisi pestin kai se emena giati thelw na mathw apo periergia giati sto ekane kai esena kai emena. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειχα προβλημα με τον windows messenger και καπου στη βοηθεια ειχε επιλογη για reset το pasword.Το εκανα και μετα εμπαινε κανονικα.Τωρα εχω τον MSN και εχω μια απορια....Στο outlook express κατω αριστερα στη σελιδα στις επαφες δεν βλεπω με πρασινο εικονιδιο ποιες επεφες μου ειναι on line.Με τον win messenger τις εβλεπα.Υπαρχει καποιοα ρυθμιση??? :?: :?: :?: :?:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο που ρωταω πιο πανω...

 

Στο outlook express κατω αριστερα στη σελιδα στις επαφες δεν βλεπω με πρασινο εικονιδιο ποιες επεφες μου ειναι on line.Με τον win messenger τις εβλεπα.Υπαρχει καποιοα ρυθμιση???

 

Κανενας δεν το ξερει???? :?: :?: :?: :?: :?: :?:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά έχω και εγώ ένα παραμφερές πρόβλημα , έκανα αναζήτηση και νομίζω οτι έχει σχέση με το τοπικ αυτό.

Παρόλο που συνδέoμαι με το meesnger , όχι πάντα , κάθε φορά που πάω γι έλεγχο του e-mail στο hotmail ΚΟΒΕΤΑΙ Η ΣΥΝΔΕΣΗ !!!!!!

Το ίδιο γίνεται και όταν προσπαθώ να κάνω login in από σελίδα !!!!!!!

Επίσης το κάνει και όταν προσπαθώ να κάνω login με αλλό user...!!!!

:? :? :? :? :?

 

 

Eπίσης στις επιλογές-εργαλεία του messenger στις προτιμήσεις σύνδεσης , τι πρέπει να είναι τσεκαρισμένο??????? Πρέπει να είναι τσεκαρισμένο το "Διακοσμητής μεσολάβησης" ?????? Αν ναι τι να επιλέξω????.......

 

ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΣΠΑΣΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ!!

Βοηθεια.... :?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...επιπλέον αφαίρεσα εντελώς το messenger , πάω να μπω στο hotmail απο internet explorer , μπαίνω, πατάω διεύθηνση και κωδικό και όταν πάει να συνδεθεί με το λογαριαμό μου ,ΠΑΝΤΑ κόβεται η ρημάδα η σύνδεση...??????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...